Muşlular Derneğinden İftar

Malatya’da Muşluların sorunlarına çözüm üretmek, hemşeriler arasında kaynaşmayı artırmak amacıyla düzenlenen iftar programına bir çok Muş'lu vatandaş katıldı.

Muşlular Derneğinden İftar Malatya Haber

Malatya Muşlular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hikmet İbiş, yönetim kurulundan Veysi Çabadak ve Arif Biçici ile birlikte yaptığı açıklamada, "Yeni kurulmuş bir derneğiz, ilk Ramazan ayımızda bir araya geldik. Malatya Muşlular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak ilk iftar yemeğimizi verdik. Dernek olarak bundan sonra daha güzel etkinlikler hazırlığı içindeyiz. 12 Ayın sultanı mübarek Ramazan ayımızda verdiğimiz bu yemeğin tüm hemşerilerimizin birlik ve beraberlik içerisinde yaşamaları ve kültürel değerlerimizin geleceğe taşınması için iyi bir vesile olacağı düşünüyoruz” diye konuştu.

İbiş, Malatya'da yaşayan bütün Muşluları bir araya getirmek amacıyla düzenledikleri iftar yemeğine katılan herkese teşekkür ederek, “Düzenlemiş olduğumuz iftar yemeği Asmalı Konak düğün salonunda gerçekleştirdik. Bu düğün salonu da bir Muşlu arkadaşımızın yeridir, düğün salonu sahibi Arif Biçici'ye katkılarından dolayı da teşekkürlerimizi sunarız” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 599
Bu Ay : 4965
Toplam : 4965

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom