İftar Çadırına İlgi Devam Ediyor

Battalgazi Belediyesi tarafından Ramazan ayını ile birlikte hizmete sunulan iftar cadırı, vatandaşları ağırlamaya devam ediyor.

İftar Çadırına İlgi Devam Ediyor Malatya İlçe

Başkanı Selahattin Gürkan da, iftar çadırında iftar yapan vatandaşlarla yer yer bir araya geliyor.
Battalgazi Belediyesi iftar çadırında her gün bir hayırsever işadamı iftar yemeğini karşılarken, Perşembe günü gerçekleştirilen iftar yemeği ise, GAP Tekstil tarafından karşılandı. GAP Tekstil Genel Müdürü Ali Cüreoğlu’nun da yer aldığı iftar programında ilk olarak, Kur-anı Kerim tilaveti okunurken, ardından Ramazan ayına özel dini sohbet gerçekleştirildi.

Sohbet sonrası bir konuşma yapan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Sizlerle her akşam birlikte olmaktan mutluluk duyduğumu belirtmek isterim. Biz biliyoruz ki Cenabı Allah nezdinde misafir kısmetiyle gelir. Kısmetleri getirdiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Bugün ev sahibimiz Gap Tekstil Genel Müdürü Ali Cüreoğlu. Kendilerine teşekkür ediyorum. Ramazan ayı başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan ayıdır. Ve Kuran’ın indiği ay bu aydır. Bu aya erişenler ve bu ayda Kuran’ın inmesi Ramazan ayının ve Kadir Gecesi’nin bin aydan daha hayırlı olması, bu ayın feyzi ve bereketinin de ne denli önemli olduğunu ortaya koymaktır” dedi.
Başkan Gürkan, daha sonra iftar yemeğini karşılayan GAP Tekstil Genel Müdürü Ali Cüreoğlu’na teşekkür ederek, vatandaşlara iftar yemeği dağıttı. Akşam ezanı ile birlikte ise, iftar yapıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 111
Bu Ay : 6091
Toplam : 6091

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom