Çiçekçilerin de Bir Derneği Oldu

Malatya Çiçek Üreticileri ve Satıcıları Derneği bugün düzenlenen törenle açıldı.

Çiçekçilerin de Bir Derneği Oldu Malatya Haber

Açılış törenine Türkiye Çiçekçiler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Emin Tok, Ankara Çiçekçiler Derneği Başkanı Hüseyin Çakır, Hatay Çiçekçiler Derneği Başkanı Musa Gündoğdu ve çok sayıda esnaf katıldı.
Açılış kurdelesi kesildikten sonra davetliler dernek binasını gezerek Dernek Başkanı Salim Kelleci’den dernek hakkında bilgiler aldı.

Açış konuşmasını yapan Türkiye Çiçekçiler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Emin Tok, açılışa katılmaktan şeref duyduğunu belirterek, “Bu sektörün en büyük ihtiyaçlarından bir tanesi de birlik ve beraberliktir bu açıdan mesleğimizle alakalı Sivil Toplum Kuruluşlarının kurulmasına ve mesleğimizin temsil edilmesine çok ihtiyacımız var. Malatya bunu başardı, birlik ve beraberlik içersinde güçlerini birleştirdiler, ben bunun karşılığını alacaklarını düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Törene katılan Hatay Çiçekçiler Derneği Başkanı Musa Gündoğdu ise, kendisini açılışa davet eden dernek başkanına teşekkür ederek, “Dernekçilik sektörümüzün artık vazgeçilmez unsurlarından birisidir, birlikte hareket edebilmek için mutlaka dernekleşmemiz gerekiyor, Malatya çiçekçiler Derneği’nin de bunu başardığına inanıyorum” dedi.

Açılışta bulunan Ankara Çiçekçiler Derneği Başkanı Hüseyin Çakır da, “Ülkemizde çiçekçilik alanında sosyal derneklerin gelişmesi ile çiçekçilerinin sorunlarının yüzde ellisinin biteceğine inanıyorum” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 474
Bu Ay : 6454
Toplam : 6454

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom