Polat: Fotoğraf Sanatını Önemsiyoruz

Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (MAFSAD), Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı makamında ziyaret ederek, plaket takdim etti. Başkan Polat, “Yeşilyurt Belediyesi olarak, fotoğraf sanatını çok önemsiyoruz” dedi.

Polat: Fotoğraf Sanatını Önemsiyoruz Malatya Kültür-Sanat

MAFSAD, Uluslararası Malatya Fotokamp Projesi’ne destek veren kurum ve kişileri ziyaret etmeye devam ediyor. Bu kapsamda Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı makamında ziyaret eden MAFSAD yönetimi, Başkan Polat’a Uluslararası Malatya Fotokamp Projesi hakkında bilgiler verdi.

“FOTOKAMP OLDUKÇA BAŞARILIYDI”

Fotokamp'ın, Fırat Kalkınma Ajansı’na yönelik hazırlanmış bir proje olduğunu ve ajans tarafından başarılı bulunduğu için kabul edildiğini, ifade eden MAFSAD Başkanı İnan Orhan, Levent Vadisi’nde gerçekleştirilen fotokamp etkinliklerinin çok başarılı geçtiğini, katılımın beklenen sayının çok üzerinde olduğunu ve geribildirimlerin çok olumlu olduğunu söyledi. Organizasyonun her yıl yapılarak, Malatya’ya tanınmış fotoğrafçıların davet edileceğini ve bu sayede hem Levent Vadisi’nin hem de Malatya’nın tanıtımını yapmayı amaçladıklarını belirten Orhan, bir ilin tanıtımının en iyi fotoğrafla yapılabileceğini dile getirdi.

MAFSAD Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Güray Kuzu, fotokamp kapsamında Yeşilyurt’un fotoğraflanması ve katılımcıların Yeşilyurt’u daha iyi tanıyabilmesi için Yeşilyurt Belediyesi’nin katkılarıyla Yeşilyurt’a gezi düzenlediklerini, katılımcıların Yeşilyurt’u çok sevdiğini ve bol bol fotoğraf çektiklerini belirtti.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ise fotoğraf sanatını önemsediklerini, başkanlık olarak kendilerinin “Dört Mevsim Yeşilyurt” adıyla bir fotoğraf yarışması düzenlediklerini ve yarışmanın halen devam ettiğini dile getirdi.

Yeşilyurt’u daha iyi fotoğraflayıp, tanıtabilmek için MAFSAD’ın, “Fotomaraton düzenleyelim” önerisine sıcak bakan Başkan Polat, önümüzdeki yıllarda böyle bir çalışmayı MAFSAD’la birlikte yapabileceklerini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 651
Bu Ay : 4095
Toplam : 4095

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom