Meclis Üyeleriyle İftar Yemeği

Yeşilyurt Belediye Meclis Üyeleri, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın verdiği iftar davetinde bir araya geldi.

Meclis Üyeleriyle İftar Yemeği Malatya Haber

İftar yemeğinde bir konuşma yapan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Malatya ve Yeşilyurt’un daha iyi noktaya ulaşması için birlikte mesai yaptıkları belediye meclis üyeleri ile ailelerini iftar yemeğinde ağırladıkları için mutlu olduklarını söyledi. Yeşilyurt Belediyesince verilen iftar yemeklerindeki temel amacın kaynaşma ve dayanışma olduğunu belirten Başkan Polat, “Rahmet ve bereketin en fazla yaşandığı Ramazan ayı kapsamında verdiğimiz tüm iftar yemeklerin temelinde birlik, sevgi, kaynaşma ve dayanışma vardır. Hepimiz evlerinde bir tas çorbasını içer, yemeğini yiyebilir.

Ancak iftar yemeklerinde Ramazan ayının ruhuna yakışan paylaşma ve dayanışma ortamı oluşuyor. Bende eşim ve çocuklarımla birlikte bu iftarlara katılıyorum. Ramazan ayının bereketinden birlikte istifade etmek lazım, Ramazan ayı bizler için çok özel günleri içinde barındıran, dualarımızın kabul olduğu aydır. Birlik ve beraberliğimiz pekişmesi, kardeşlik, dostluk, komşuluk ve akrabalık ilişkileri anlamında çok önemli fırsatlar bizlere sunmaktadır. Kardeşliğe, dayanışmaya en çok ihtiyacımızın olduğu bir dönemdeyiz. Çok daha güzel Ramazan aylarında buluşmak ümidiyle, Rabbim oruçlarımızı kabul etsin” dedi.

Yeşilyurt Şahin Tepesi Sosyal Tesisleri’nde verilen iftar yemeğine Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın yanı sıra, Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Çınar, Mehmet Güner, İŞGEM Genel Müdürü Mehmet Karaman, AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Av. Muhammed Yalçınkaya, Yeşilyurt Belediye Meclis Üyeleri ve aileleri katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 170
Bu Ay : 170
Toplam : 170

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom