Battalgazi Temmuz Ayı Toplantısı

Battalgazi Belediyesi Meclisi, Temmuz ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda, gündem maddeleri görüşüldü.

Battalgazi Temmuz Ayı Toplantısı Malatya Haber

Battalgazi Belediyesi Meclisi, Temmuz ayı olağan toplantısı, Battalgazi Belediye Meclisi Toplantı Salonu’nda yapıldı. Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan başkanlığında yapılan toplantıda, ilk olarak saygı duruşu yapıldı ve İstiklal Marşı okundu. Toplantıda, imar ile ilgili bazı gündem maddeleri İmar Komisyonu görüşü doğrultusunda kabul edilirken, bazı gündem maddeleri İmar Komisyonu’na havale edildi, bazıları ertelendi, bazıları da Sivas Kültür Varlıkları Koruma Kurulu kararına göre işlem yapılması noktasında karar alındı.

Toplantıda daha sonra, Semt Pazarı Kontrol, Denetim ve İdari Yaptırım Yönetmeliği ile Muhtaç Kimselere Gıda ve Giysi Bankası Yönetmeliği görüşülerek oybirliği ile kabul edildi. Toplantıda ayrıca, Battalgazi Belediyesi memur ve sözleşmeli personel için performans değerlendirme yönetmeliği ile ilgili gündem maddesi ise, Hukuk Komisyonu’na havale edildi.

İş makineleri alımında kullanılmak üzere İller Bankası A.Ş.’den kredi kullanılması ile ilgili gündem maddesi de yapılan görüşmelerin ardından oybirliği ile kabul edildi. Toplantıda, son olarak KAYHİB Birlik Meclisi’ne 2 asil ve 2 yedek üye seçimi gizli oylama ile yapıldı. Yapılan seçim sonucu, Hasan Demez ve Zafer Kırçuval asil üyeliğe, Yasemin Kurt Sultan ile Adil Demirel ise, yedek üyeliğe seçildi.

 
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 835
Bu Ay : 2364
Toplam : 2364

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom