Kapatılmayan Çukur Kazalara Yol Açıyor

Malatya Battalgazi ilçesine bağlı Başharık Mahallesi Yüksel Caddesinde ki yolda oluşan göçük kazalara davetiye çıkarıyor.

Kapatılmayan Çukur Kazalara Yol Açıyor Malatya Haber

10 gün dür yol ortasında bulunan onarılmayan çukur için Mahalle sakinleri birçok defa belediye yetkililerini aramasına rağmen Battalgazi belediyesi yolun Büyükşehir belediyesine ait olduğunu Malatya Büyükşehir belediyesi ise yolun Battalgazi belediyesine ait olduğunu söyledi.

Mahalle sakinlerinden Ahmet Uncu, 10 gündür bu çukurun oluştuğunu ifade ederek “Eski Malatya belediyesini aradık Malatya belediyesini aradık kimse ilgilenmiyor. Çocuk düştü, tablacı düştü. Ne olacak buy yolun hali? Hangi belediyeyi aradıysak burası bize ait dediler” dedi.

Mahalle sakinlerinden Ekrem Kip de, "Buradan büyük araç geçse ne olur. Eğer belediyeler gelmeyecekse bunlara zahmet olacaksa Çelikhan belediyesini arayalım gelip yapsın" dedi.

Mahalle sakinlerinden Ali Figen de, “Bundan 10 gün önce müracaat ettim. Bize muhtarınız yok mu diye çıkıştılar. Ben muhtara ulaşamadım. İlla muhtar mı müracaat edecek? Vatandaş olarak benim müracaat etme hakkım yok mu? Bugün küçük bir çocuk yoldan geçerken düştü çocuk kafası kırıldı. El arabacı yoldan geçerken içine düştü. Oda yaralandı. Birinin ölmesi mi gerekiyor yapmaları için?” diye konuştu.

Fatih Derme ise, “Bundan 10 dakika önce aradım her iki belediye de bize ait değil diyor. Ancak biz gidip Elazığ belediyesine müracaat edelim” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 167
Bu Ay : 8226
Toplam : 8226

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom