Darende, İftar Vermeye Devam Ediyor

Darende Belediyesi, mahalle iftarları vermeye devam ediyor. Ayvalı Mahallesi’nde verilen iftar yemeğine katılan Darende Belediye Başkanı Başkan Dr. Süleyman Eser, vatandaşlarla iftar sofrasında bir araya geldi.

Darende, İftar Vermeye Devam Ediyor Malatya İlçe

Ayvalı Mahallesi’nde bulunan Ayvalı Çok Programlı Lisesi bahçesinde verilen iftar yemeğinde konuşan Darende Belediye Başkanı Başkan Dr. Süleyman Eser, “Şu mübarek günde sizlerle beraber olduk, beraber iftar edeceğiz. Hepiniz hoş geldiniz, böyle günlerin kıymetini bilmemiz lazım. Bu günleri acı içerisinde geçiren insanlar var. Hiç biri iftar edemedi, ailesi bir tarafta, kayıp çocuğu bir tarafta kendi bir tarafta. Sıkıntılarımız var ama bizlerin sıkıntıları ufak tefek, en azından huzur içindeyiz. Şu anda huzur içinde iftarı bekliyoruz. Onun için bu günlerin kıymetini bilmeliyiz” dedi.

Düzenlenen iftar yemeğine Darende eski Belediye Başkanı Abdullah Karakurt, Belediye Başkan Yardımcısı Durmuş Doğan, Özel Kalem Müdürü Aslan Tektaş, AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Şimşek, belediye meclis üyeleri Orhan Ormancı, Bekir Kalaycık, Cengiz Özdemir, Hulusi Tokgöz, Durdu Dizdar, Darendespor Kulübü Başkanı Fatih Kumtepe, basın mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 638
Bu Ay : 4195
Toplam : 4195

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom