Yeşilyurtspor Transfere Başladı

Önümüzdeki sezon için kadro oluşturma çalışmalarına yoğunlaşan Bölgesel Amatör Lig (BAL) Malatya Yeşilyurtspor’da transfer görüşmeleri sürüyor.

Yeşilyurtspor Transfere Başladı Malatya Spor

Futbolcularla ön görüşme yapan ancak ciddi bir aşama kat edemediği öğrenilen turuncu -yeşillilerin birkaç gün içinde iç transferi noktalayacağı belirtildi.

Bölgesel Amatör Lig’de yer alan Malatya Yeşilyurtspor’da yeni sezon öncesi yaz planlamaları devam ediyor. Mustafa Taşar ile resmi sözleşme imzalayarak teknik heyeti belirleyen yönetimin iç transferde mevcut takımdaki oyuncuların tamamıyla ön görüşme yaptığı belirttildi.

Ahmet Yazıcı, Ahmet Yiğit, Burak Açil, Osman Çavdar, Mehmet Evren, Turgut Ulutaş, Muhittin Ülger, Yunus Emre, Mert Ali, Ramazan Çavuş, Cumali Kılınç, Vahap Yıldıztepe, Fuat Bican, Cihan Ak, Kaleci Alican, Murat Avcu ve Onur Vurmaz gibi isimlerle yeniden anlaşmak isteyen yönetimin bu isimlerle masaya oturduğu ifade edildi.

KAMP HAZIRLIKLARI STATÜDEN SONRA

Şu ana kadar sadece nabız yoklayan yönetim bazı oyuncularla prensipte anlaşırken, geri kalanlarıyla da önümüzdeki günlerde bir araya gelecek. Öte yandan Mustafa Taşar’ın, Faruk Akçınar’ı teknik heyete dahil etmesiyle birlikte kamp programı hazırlıklarının da hızlandığı kaydedildi. 3 etaplı bir kamp planlayan teknik heyet, takımı önce Malatya’da toplayacak. Daha sonra il dışı kampına katılacak oyuncular, Malatya’ya gelerek çalışmalarını kendi tesislerinde devam edecek. Hazırlık kampının başlayacağı tarih ise TFF’nin BAL statüsünü açıklamasıyla belli olacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 8
Bu Ay : 1861
Toplam : 1861

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom