MAFSAD'dan FKA'ya Teşekkür Plaketi

Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği tarafından başarıyla yürütülen ve Fırat Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen “Uluslararası Malatya Fotokamp Projesi” çerçevesinde yapılan teşekkür ziyaretleri devam ediyor.

MAFSAD'dan FKA'ya Teşekkür Plaketi Malatya Kültür-Sanat

Fırat Kalkınma Ajansını ziyaret eden MAFSAD Yönetimi, projeye en büyük desteğin FKA tarafından verildiğini, Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mesut Öztop’a ve Ajans çalışanlarına teşekkür amaçlı bir ziyaret gerçekleştirdiklerini belirttiler.

MAFSAD Başkanı İnan Orhan ziyarette, Ajans Genel Sekreteri Mesut Öztop’a Fotokamp hakkında bilgi vererek, Fotokampa ilişkin geribildirimleri paylaştı. Levent Vadisinde yaptıkları Uluslararası Malatya Fotokamp’a yaklaşık 1550 civarında kişinin katıldığını, 250 civarında çadır kurulduğunu ve yaklaşık 35 ilin fotoğraf ile dağcılık derneklerinden katılımcıların geldiğini söyleyen Orhan, katılımcıların Fotokamptan memnun ayrıldıklarını belirtti.

Yapılan genel bir değerlendirmenin ardından MAFSAD Yönetimi, Ajans Genel Sekreteri Mesut Öztop’a, Ajans uzmanları Ahmet Yıldıray Ata’ya ve Abdullah Doğan’a plaket takdim edip, katkılarından dolayı teşekkür etti.

Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mesut Öztop ise yaptığı açıklamada, ilk olmasına rağmen Fotokampın başarılı geçmiş olmasının ve katılımcıların memnun ayrılmasının önemli olduğunu, projenin Levent Vadisinin ve Malatya’nın tanıtımına hız kazandıracağını, bu sebeple hem projeyi hazırlayıp yürüten MAFSAD’a, hem de katkı sunan herkese teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 626
Bu Ay : 4183
Toplam : 4183

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom