Diş Hekimliğinde Mezuniyet Sevinci

İnönü Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi tarafından düzenlenen “Diploma ve Ant İçme Töreni” ile diş hekimi adayları ant içerek diplomalarını aldılar.

Diş Hekimliğinde Mezuniyet Sevinci Malatya Eğitim

Diş Hekimliği Fakültesi Mezunları Diploma Sevinci Yaşadı

Turgut Özal Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen törene Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ercan Turan, Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serkan Polat, Tıp Fakültesi Dekanı ve Turgut Özal Tıp Merkezi Başhekimi Prof. Dr. Ünsal Özgen, İlahiyat Fakültesi Dekanı Fikret Karaman, Malatya Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Hilmi Ataseven, Türk Diş Hekimleri Birliği Merkez Yönetim Kurulu üyesi Dr. Gökmen Kenan Özdal, öğretim üyeleri, öğrenciler ve aileleri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende konuşan Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serkan Polat, “Fakülte olarak bu yıl ikinci mezunlarımızı vermenin mutluluğunu yaşamaktayız. Teknik donanımı itibari ile son derece modern olan fakültemizde öğrenim gören öğrencilerin, bundan sonraki hayatlarında daha başarılı işler yapacağından kuşkum yoktur. Ülkemizde diş hekimliği fakültelerinin ayakta dahi durmakta zorlandığı bu dönemde; fedakâr çalışmalarından dolayı başta öğretim üyelerimiz olmak üzere, tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim.” dedi.

Türk Diş Hekimleri Birliği Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Gökmen Kenan Özdal ise, her mesleğin çeşitli zorlukları olduğu gibi diş hekimliği mesleğinin de bazı zorlukları olduğunu ancak bunların hiçbir zaman aşılamayacak kadar büyük sorunlar olmadığını belirterek, “Onurlu bir mesleğin sahibi olduğunuzu asla unutmayın ve yaşadığınız sürece sahip olduğunuz mesleğin hakkını veriniz.” dedi.

Yapılan konuşmalardan sonra Diş Hekimliği Fakültesi öğrencilerinden oluşan “Es Müzik Gurubu” tarafından sunulan müzik dinletisi ile devam eden törende yardımcı doçentlikten doçentliğe yükselen Diş Hekimliği Fakültesi öğretim üyelerine çiçek takdim edildi.

Tören, mezun öğrenciler adına konuşan fakülte birincisi Handan Yıldırım’ın yaş kütüğüne plaket çakması, mezun öğrencilerin ant içmesi ve diplomalarının verilmesi ile sona erdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 355
Bu Ay : 4381
Toplam : 4381

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom