Işık Başkan Yardımcılığına Atandı

Malatya’nın Akçadağ ilçesi Belediye Başkan Yardımcılığına Eyüp Işık atandı.

Işık Başkan Yardımcılığına Atandı Malatya İlçe

Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan, Başkan Yardımcılığına atanan Eyüp Işık'ı başarılar dileyerek, hayırlı olmasını temenni etti.

EYÜP IŞIK KİMDİR?

Eyüp IŞIK, Malatya’nın Akçadağ ilçesi, Taşevler Köyü, Karaçakıl mezrasında doğdu. İlköğretimini Karaçakıl İlkokulu’nda, Ortaöğretimini Kozluca Ortaokulu’nda tamamladı. Malatya Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde okudu. 1994’te İstanbul Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Teknolojisi Alanı Öğretmenliği’nden mezun oldu.

İş hayatına 1994 yılında Yozgat’ın Çekerek ilçesinde Makine Teknolojisi Alanı Öğretmeni olarak başladı. 1996 yılında Malatya Şehit Kemal Özalper Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne atandı. 2006-2009 yılları arasında Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ortaöğretim Projesi’nde görev aldı. 2009-2015 yılları arasında Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi’nde Proje koordinasyon ekip üyesi ve il koordinatörü olarak görev aldı. Ulusal Ajans Erasmus+, IPA programları ile ilgili ilde proje yazma eğitimi verdi.

Çok sayıda SODES, yerel projeler yazdı ve koordinatör olarak yürüttü. Erasmus+ Yenilik Transferi (Kısmi ve Tam görme engellilerin istihdam edilebilirliğinin artırılması) projesinde Polonya hareketliliğine katıldı ve projenin ildeki yaygınlaştırılmasında görev aldı. Erasmus+ Grundvig programı Geri Dönüşüm ve Çevre Eğitimi Projesi kapsamında İtalya, İngiltere, Bulgaristan, Portekiz hareketliliğine katıldı ve ildeki okullarda geri dönüşüm ve çevrenin önemine dikkat çekmek için bilinçlendirme eğitimleri verdi. 18 Haziran 2015 tarihinde de Belediye Başkan yardımcılığı görevine getirildi.

Orta derecede İngilizce bilen Eyüp Işık, evli ve iki çocuk babasıdır.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 618
Bu Ay : 7764
Toplam : 7764

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom