İhsan Akın, İftar Yemeği Verdi

Malatya Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan Akın, Ramazan ayı münasebetiyle iftar yemeği verdi.

İhsan Akın, İftar Yemeği Verdi Malatya Haber

İftar yemeği öncesi basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Akın, gösterdikleri yakın alakadan dolayı basın mensuplarına teşekkür ederken, birçok projelerinin olduğunu belirtti.

‘Halk Elinde Islah’ Projesinin ikincisini hayata geçireceklerini ifade eden Akın “Başka bir proje olan koç dağıtımıyla alakalı da 170’e yakın koç dağıtımı yapılacak” dedi.

Ramazan Ayı’nın önemine vurgu yapan Akın “Ramazan’ı buruk geçiren dünya Müslümanlarının da Ramazan-ı şeriflerini tebrik ederim. Dünyada Müslümanlara yönelik tam anlamıyla bir zulüm yapılmaktadır. Biz, Mısır’da olsun diğer coğrafyalarda olsun, dünyanın her yerindeki zulme karşıyız ve şiddetle kınıyoruz çünkü insanın olduğu yerde kesinlikle zulmün olmaması lazım, zaten İslamiyet de kesinlikle böyle bir şey yok” ifadelerini kullandı.
Müslümanların zulme karşı kenetlenmesi gerektiğini ifade eden Akın “Biz İslam Ülkeleri olarak birbirimize sahip çıksak, birbirimizin yanında olsak ve bireysel anlamda her Müslüman zekatını, sadakasını verse Müslümanlığın ipine sıkıca sarılsa bu zulümler yaşanmaz” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom