Mustafa Taşar ile Sözleşme İmzalandı

Bölgesel Amatör Lig (BAL) takımı Malatya Yeşilyurtspor’da, daha önce gelecek sezon için prensip anlaşmasına varıldığı açıklanan Teknik Direktör Mustafa Taşar ile resmi anlaşma yapıldı.

Mustafa Taşar ile Sözleşme İmzalandı Malatya Spor

Yakınca’da bulunan Kulüp tesislerinde düzenlenen imza törenine Kulüp İkinci Başkanı Şahin Özer, Mustafa Taşar ve basın mensupları katıldı.

İmza töreninde ilk olarak söz alan İkinci Başkan Şahin Özer, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın kulübe sosyal bir proje olarak baktığını belirterek, kendisine verdiği ekonomik desteklerden dolayı teşekkür ettiklerini söyledi. Özer, “Mustafa Taşar, Malatya futbolu için önemli bir isim. Sağ olsun geçen sene çok zor bir durumda geldi bizi ligde bıraktı. Onun futbol bilgisine ve kariyerine güvenimiz tam. Bizler yeni kurulan ve öyle çok büyük bütçeleri olmayan bir belediye takımıyız. Bu yıldan itibaren tesisleşmeden alt yapıya kadar büyük bir yapılanmaya gideceğiz. Bu konuda belki şampiyonluk gibi bir hedefimiz yok ama ligde de üst sıralarda olacak bir takım kurmayı planlıyoruz. Yönetim kurulumuzla birlikte bu hedeflere yürürken Mustafa Hocamız ile devam etme kararı verdik. Kendisi yine bizi kırmadı ve anlaştık. İnşallah Malatya futbolu ve Yeşilyurtspor için hayırlı olur” dedi.

YEŞİLYURTSPOR TEKNİK SORUMLUSU TAŞAR: “CİDDİ GAYRETLERİN OLDUĞUNU GÖRDÜM”

Yeşilyurtspor ile yeniden anlaşan Mustafa Taşar ise, teknik heyetini güçlendirerek yola devam edeceğini belirterek, “Sayın Hacı Uğur Polat’ın ve yönetimdeki diğer isimlerin Yeşilyurtspor Kulübü’nde belirledikleri büyük hedefler için burada olmayı kabul ettim. İlk kez bir amatör takımla ilgili yapılanma ve tesisleşme konusunda ciddi gayretlerin olduğunu gördüm. Bu süreçte bu yapılanmanın içinde olarak bütün tecrübe ve bilgimizle alt yapıdan başlayarak, A takıma kadar tek bir hedefi olan bir kulüp oluşturmaya çalışacağız. Bu süreçte kulübümüzün tüm antrenörleriyle ortak çalışacağımız gibi ekibimize de İnönü Üniversitesi BESYO öğretim görevlilerinden Yard. Doç. Faruk Akçınar’ ı dahil ettik” İfadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 178
Bu Ay : 8237
Toplam : 8237

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom