Yeşilyurt Belediyesi İftar Çadırı Kurdu

Yeşilyurt Belediyesi Ramazan ayı dolayısıyla yeni Devlet Hastanesi bahçesinde İftar Çadırı kurdu. İftar çadırında yemek dağıtımı yapan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, ilk iftarını vatandaşlarla birlikte yaparak, misafirlerle sohbet etti.

Yeşilyurt Belediyesi İftar Çadırı Kurdu Malatya Haber

Paylaştıkça artan, bereket ayı Ramazan ayına kavuşmanın mutluluğu içerisinde olduklarını belirten Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, öncelikle yeni Devlet Hastanesi’nde tedavi gören hastalara acil şifalar dilerken, hasta yakınlarına da sabırlar diledi.

Yeni Devlet Hastanesi önünde kurulan İftar Çadırı’ndan vatandaşlarla birlikte iftar yapmanın huzuru ve mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Hacı Uğur Polat, “Allah’a yakınlaşma, mağfiret, bereket, insanların birbirine yakınlaşmaları, affetme ayı olan olan Ramazan Ayına bizi kavuşturduğu için Allah (c.c.) binlerce kez şükürler olsun” dedi.

Yeşilyurt Belediyesinin Ramazan ayı etkinliklerine ilişkin bilgiler veren Belediye Başkanı Polat, “Geçen Ramazan ayında beş ayrı mahallede düzenlediğimiz sokak iftarlarımızın sayısını bu yıl 10’a çıkardık. İftar çadırının yanı sıra 10 ayrı mahallemizde sokak iftarlarımızı yapacağız. Barış ve kardeşlik ayında binlerce kardeşimizle birlikte iftar sofralarına oturacağız. Gündüzbey, Çırmıktı, Dilek, Şahnahan, Topsöğüt, TOKİ, Yeşiltepe, Rabia Parkı’nda iftar sofraları kurup vatandaşlarımızla birlikte Ramazan ayının heyecanı ve coşkusunu birlikte yaşayacağız” diye konuştu.

POLAT: “CAMİLERİMİZDE LOKMA TATLISI İKRAM EDECEĞİZ”

Başkan Polat, “Ramazan ayı boyunca her gün farklı bir camide teravih namazından sonra cami çıkışında vatandaşlarımıza lokma tatlısı ikramı yapılacak” dedi.

Yeşilyurt Belediyesinin Ramazan ayı etkinlikleri arasında yer alan lokma ve şerbet ikramı ilk olarak üç camide gerçekleştirildi. Yeşilyurt Belediyesinin sınırları içinde yer alan Sıtmapınarı, Koyunoğlu ve Vazioğlu Camide teravih namazı sonrasında lokma dağıtıldı.

Sıtmapınarı (Sülüküzade) Camideki etkinlikte vatandaşlarla bir araya gelen Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, vatandaşlara lokma dağıttı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 809
Bu Ay : 7955
Toplam : 7955

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom