Zaman Zaman Sıkıntı Yaşanıyordu

Malatya Elektrikçiler Esnaf ve Sanatkarları Odası Akkoza Otel’de, Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş yetkililerinin katılımı ile “Yer Altı Kabloları ve Enerji Bağlantısı” konulu toplantı gerçekleştirdi.

Zaman Zaman Sıkıntı Yaşanıyordu Malatya Ekonomi

Toplantının amacı hakkında bir konuşma yapan, Malatya Elektrikçiler Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı Hüseyin Baştürk, “Bugünkü yapacağımız toplantının amacı, Fırat Elektrik (AKSA) kurumu yetkilileri ile meslektaşlarımızın mesleki faaliyetlerini kolaylaştırmak, teknik ihtiyaçlarını karşılamak, meslektaşlarımız ile kurumlar arasında dayanışmayı, dürüstlüğü ve güveni sağlamak. Sayın Elektrik Mühendisleri Odası Başkanım Bilge Hanıma toplantılarımıza katılımlarından dolayı teşekkürlerimi sunarım. Elektrik işi sorumluluk isteyen bir iştir” dedi.

Toplantıda emeği geçenlere teşekkür eden Başkan Baştürk, “Bugün, ilimizin daha güvenli elektrik tesisatlarına ve estetik yapılara kavuşması için yer altı kablolarının döşenmesi ve abone işlemlerinin yapılması hakkında kurum yetkilileri tarafından, üyelerimizi bilgilendirme toplantısı yapılacaktır. Kurumlar arasındaki sıkıntılarımızı zaman içerisinde üyelerimizle bir araya gelerek, çözmeye çalışıyoruz. Bugüne kadar yapmış olduğumuz toplantılarda ve ön görüşmelerde odam ve üyelerim adına Kurum Müdürü Taylan Beye ve kurum yetkililerine teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 106
Bu Ay : 7743
Toplam : 7743

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom