AKP Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı

25. Dönem AK Parti Malatya milletvekilleri düzenlenen törenle mazbatalarını aldı.

AKP Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı Malatya Siyaset

Mazbatasını Aldıktan sonra Konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, “Tüm Malatyalı hemşerilerime teşekkür ederim. 3 dönem Malatya’nın vekâletini bize veren yüce milletime ve hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum. Bugüne kadar yapmış olduğumuz hizmetler gibi bundan sonrada hizmet yapmayı kendimize görev edindik. İnşallah bundan sonra da görev yapıp onların bize vermiş olduğu vekâleti hakkıyla yerine getirmek için çaba sarf edeceğiz ” dedi.

Daha sonra Mazbatasını Mustafa Şahin ise, “Malatya’mızı sizler adına Ankara da Malatya’mızın menfaatleri için bize oy versin oy vermesin bugüne kadar yapmış olduğumuz hizmetleri devamı noktasında elimizden gelen gayreti göstereceğiz” diye konuştu.

Mazbatasını alan Nurettin Yaşar ise, “Bu bir demokrasi belgesi kazasız belasız bütün spelükasyonlara rağmen başarı ile gerçekleşen seçim sürecinin belgesi bu halkımızın Malatya’mızın Türkiyemi’zin bize verdiği vekâletname bu vekâletnamenin hakkını yerine getirmek için Türkiye için Malatya için bütün halkımız için sorumluluklarımızın bilincindeyiz” dedi.

Daha sonra mazbatasını alan Bülent Tüfenkçi ise, “Seçimde emeği geçen bütün teşkilatlar adına İl Seçim Kurulu başkanımıza teşekkür ediyorum. Teşkilatlarımız adına İl başkanıma ilçe başkanlarıma gençlik kollarına kadın kollarımıza mahalle başkanlarımıza bütün emeği geçen parti teşkilatında ki arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Burada 4 garanti gibiydi. Bütün arkadaşlar bize çalıştı. Ben bu anlamıyla bütün çalışan kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Bu vekâleti gereğini bütün arkadaşlarımızla beraber Ankara da AK Partinin vizyonun misyonuna uygun olarak yerine getireceğiz. Her daim Malatyalılarla beraber olacağız” şeklinde konuştu.

 
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 959
Bu Ay : 3443
Toplam : 3443

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom