Kızılay'dan Katılımcılara Çorba İkramı

MAFSAD tarafından düzenlenen ve birçok kurum tarafından desteklenen Uluslararası Malatya Fotokamp Projesi kapsamında kampa katılanlara, Türk Kızılayı Malatya Şube Başkanlığı çorba ikramında bulundu.

Kızılay'dan Katılımcılara Çorba İkramı Malatya Kültür-Sanat

Malatya’nın Akçadağ ilçesinde yer alan Levent Vadisi’nde 11-14 Haziran tarihleri arasında Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (MAFSAD) tarafından düzenlenen fotokampa yüzlerce fotoğraf sanatçıları, motosiklet ve bisiklet grupları, dağcılık kulüpleri üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Fotokampa katılanlara Türk Kızılayı Malatya Şube Başkanlığı da çorba ikramında bulundu. Ayrıca kamp misafirlerinden kan bağışı da alan Kızılay ekipleri, Kızılay Ankara Şube Başkanlığı tarafından hazırlanan ikramlık Kızılay lokumlarını da misafirlere dağıttı.

Dağıtımda söz alan Türk Kızılayı Malatya Şube Başkanı Avukat Umut Yalçın, “Levent Kanyonu ve Malatya’nın tanıtımı için yapılan bu etkinliğe tüm kurumların destek olması gerektiğini düşünüyorum. Bizler de Kızılay olarak destek vermeye geldik. Ayrıca Kızılay'ın hayatın her alanında olduğunu da burada görmüş olduk. MAFSAD ekibi, Kızılay'ın Malatya'daki önemli destekçilerindendir. Her zaman yanımızda olan MAFSAD ekibini ve değerli başkanları İnan Orhan'ı yalnız bırakmak istemedik. Kenti daha yaşanılacak bir yer haline getirmek için tüm kurumların el ele vermeleri gerekiyor. Bu sebeple de Malatya ve Levent Kanyonu'nun tanıtımı için çok önem arz eden bu kamp için MAFSAD ailesini kutlarız” dedi.

Daha sonra söz alan MAFSAD Başkanı İnan Orhan ise, “İlkini düzenlediğimiz Uluslararası Malatya Fotokamp Projesi’ne destek veren herkese bir kez daha teşekkür ediyorum. Kızılayı ve diğer tüm kuruluşları yanımızda gördüğümüz için çok mutluyuz. Her daim birlikte hareket edeceğiz ve ilerleyen yıllarda daha kapsamlı etkinlikler yapacağız” ifadelerine yer verdi.

 
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 554
Bu Ay : 2122
Toplam : 2122

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom