Müftü Çimen İlçe Ziyaretlerinde

Malatya İl Müftüsü Ümit Çimen, Doğanyol ve Arguvan ilçelerinde İlçe Müftülükleri bünyesinde görev yapan personel ile yapılan tanışma toplantısına katıldı.

Müftü Çimen İlçe Ziyaretlerinde Malatya Haber

İlk olarak Doğanyol’a giden Müftü Çimen, burada İlçe Müftüsü Muzaffer Uluç ile Doğanyol’da görev yapan, İmam-Hatip ve Müezzin-Kayyımlar ile bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda Müftü Çimen, personele görevleri ile ilgili dini ve mesleki konularda tavsiyelerde ve tecrübe paylaşımında bulundu.

İl Müftüsü Çimen daha sonra beraberinde İlçe Müftüsü Muzaffer Uluç ile beraber Doğanyol Kaymakamı Serdar Karal’ı da makamında ziyaret etti.

Müftü Çimen’in bir sonraki durağı ise Arguvan ilçesi oldu. Burada da Arguvan İlçe Müftülüğü bünyesinde görev yapan personel ile yapılan tanışma toplantısına katılan Çimen, çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Toplantıya İlçe Müftüsü Zekeriya Koşum ile Arguvan’da görev yapan Vaiz, İmam-Hatip, Müezzin-Kayyım ve Kur’an Kursu öğreticileri katıldı.
Müftü Çimen daha sonrasında ise Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş’ı ziyaret etti. Çimen, toplantı sonrasında ise trafik kazası geçiren Arguvan, Çiftlik Mahallesi Camii İmam Hatibi Abdurrahman Uğurlu’ ya geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 515
Bu Ay : 1138
Toplam : 1138

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom