Sualtı Dalış ve Fotoğrafçılık Anlatıldı

İnönü Üniversitesi’nde düzenlenen konferansta konuşan Sualtı Fotoğrafçısı, Danıştay Üyesi Bülent Kılınç, “Sualtı Dalış ve Fotoğrafçılığı”nı anlattı.ç

Sualtı Dalış ve Fotoğrafçılık Anlatıldı Malatya Eğitim

Hoca Ahmet Yesevi Salonunda gerçekleştirilen konferansa Rektör Vekili Prof. Dr. Davut Özbağ, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Cafer Mum, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.

Konferansını vermek üzere kürsüye davet edilen Sualtı Fotoğrafçısı, Danıştay Üyesi Bülent Kılınç, sualtına ilgisinin 2000 yılında Antalya’nın Kaş ilçesinde başladığını, bu konuyla ilgili temel eğitimleri aldıktan sonra 2009 yılından itibaren sualtı fotoğrafları çekmeye başladığını söyledi.

Sualtı dalışı, temel fotoğrafçılık, kompozisyon, ve sualtı fotoğrafçılık teknikleri konusunda kurslar aldığını belirten Danıştay Üyesi Bülent Kılınç, bu kapsamda yurtiçi ve yurtdışı pek çok workshoplara katılarak deneyimini arttırdığını, Endonezya, Malezya, Filipinler, Maldivler, Kızıldeniz, Ürdün gibi sualtının zengin olduğu bölgelerde fotoğraf çekimlerinde bulunduğunu ifade etti.

Yurtiçi ve yurtdışındagerçekleştirdiği sualtı dalışlarıve çektiği sualtı fotoğraflarından oluşansinevizyon gösterisiyle konferansına renk katan Danıştay Üyesi Bülent Kılınç, sualtı dalışı eğitimi, sualtı fotoğraf çekimi ve teknikleri ile ilgili detaylı bilgiler verdi.

Katılımcılardan gelen soruları da yanıtlayan Danıştay Üyesi Bülent Kılınç’a Rektör Danışmanı Doç. Dr. Cafer Mum tarafından İnönü Üniversitesinin 40’ıncı Yıl Plâketi hediye edildi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 865
Bu Ay : 2394
Toplam : 2394

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom