Tecde'nin Bozuk Yolları Yapılıyor

Yeşilyurt ilçesine bağlı Tecde Mahallesi’nde asfaltlama çalışmaları devam ediyor. Bozuk yollardan dolayı mahalle halkının büyük sıkıntı yaşadığını söyleyen Tecde Mahalle Muhtarı Ali Yiğit, çalışmalardan dolayı Yeşilyurt Belediyesine teşekkür etti.

Tecde'nin Bozuk Yolları Yapılıyor Malatya İlçe

Yapılan yol çalışmalarının ardından Tecde Mahallesi’ndeki mağduriyetlerin giderildiğini ifade eden Tecde Mahalle Muhtarı Ali Yiğit, “Mahallemizin birçok sokağında kış ayının ardından bazı çalışmalar yapıldı ve mahallede çukurlar oluştu. Ayrıca yeni açılan yollarımız ise asfalt değildi. Vatandaşlar, yoğun tozdan ve yollardaki çukurlardan dolayı mağduriyet yaşıyorlardı.

Yaz ayının gelmesiyle birlikte Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Tecde Mahallesi’nde gerek asfalt yama yapımı gerekse finişer ile asfalt serimi çalışmaları başladı. Mahallemizin, Gönültaş, Kubilay, Turgutreis, Feyyaz, Mesnevi, İmamsait, Gülsuyu, Asilzade, Ahmet Afif Paşa, Güldeste, Musa, İmamsait, Sırça, Göknar, Bağlar, Biberiye, Şehit Sedat Karaçor, Mizah, Gökhan sokaklarında asfalt yama çalışmaları Biga, Hattat ve Aslanağzı sokaklarımızda ise finişer ile asfalt serimi yapıldı” diye konuştu.

Muhtar Ali Yiğit, yapılan çalışmaları sahada inceleyen ve takip eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ve Başkan Yardımcısı Mehmet Çınar'a da teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 599
Bu Ay : 4625
Toplam : 4625

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom