Fotokamp Başlıyor

MAFSAD tarafından hazırlanan ve Fırat Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen “Uluslararası Malatya Fotokamp Projesi” bugün başlıyor.

Fotokamp Başlıyor Malatya Haber

Proje hakkında açıklama yapan MAFSAD Başkanı İnan Orhan, projeler ve etkinliklerle sanatseverlerin dikkatini çektiklerini kaydetti. 

11-14 Haziran 2015 tarihinde Malatya’nın Akçadağ ilçesinde bulunan Levent Vadisi’nde yapılacak olan Uluslararası Malatya Fotokamp Projesi hakkında Kapalı Çarşı üzerinde açıklama yapan Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (MAFSAD) Başkanı İnan Orhan, MAFSAD’ın geleceğin değer arz eden bir sivil toplum kuruluşu olma yolunda ilerlediğini, yaptıkları projeler ve etkinliklerle sanatseverlerin dikkatini çektiklerini ifade etti.

Yürüttükleri önemli projelerden birinin de Uluslararası Malatya Fotokamp Projesi olduğunu belirten Başkan Orhan, “Proje kapsamında İbrahim Demirel, Mustafa Ertekin, Çerkes Karadağ, Faruk Akbaş, Tarık Yurtgezer, Tekin Ertuğ, Özcan Yurdalan, Arjen Zwart, Kamal Shabkhiz ve Bülent Kılınç gibi fotoğraf sanatçıları, Milli Dağcı Doğan Palut, Yrd. Doç. Dr. Mehmet Güllü, Uzman Öğretmen Şengül Korkut ve Doç. Dr. Gülpınar Akbulut’u Malatya’da ağırlayacağız. Bu çok kıymetli sanatçılar ve hocalar için hem ilimizden hem de il dışından birçok katılımcı Malatya’ya gelecek” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 782
Bu Ay : 6762
Toplam : 6762

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom