TÜFAD Seçime Gidiyor

15 Haziran Pazartesi günü seçime gidecek olan Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Malatya Şubesinde olağan genel kurul çalışmalar sürüyor.

TÜFAD Seçime Gidiyor Malatya Haber

Genel kurulda da aday olacak olan TÜFAD Malatya Şube Başkanı Nihat Bayındır yaptığı açıklamada, yönetim olarak devam kararı aldıklarını kaydetti.

Tüm üyeleri pazartesi günü yapılacak olağan genel kurula beklediklerini belirten Bayındır, “15 Haziran’da olağan genel kurula gideceğiz. Biz mevcut yönetim olarak devam kararı aldık. Pazartesi günü tüm antrenör arkadaşlarımızı genel kurula bekliyoruz. İnşallah güzel bir genel kurul yaparız” dedi.

Nihat Bayındır, 3 yıllık görev süreleri boyunca yaptıkları işlerden de bahsederek, kendi dönemlerde birçok yenilik yaptıklarını ifade etti.

Eğitim seminerlerine büyük önem verdiklerini belirten Bayındır, “Antrenörlerimizin daha sağlıklı iletişim kurabilmeleri için sosyal ortamlar oluşturup, bu seminerleri gerçekleştirdik. Tabi eksikler yok mu, elbette var. Yapamadığımız şeyler var. Bunları yapmak için göreve talip olduk. Antrenör arkadaşlarımızdan bu genel kurulda görev bekliyoruz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 809
Bu Ay : 5699
Toplam : 5699

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom