Meslek Yüksekokulu İçin Protokol İmzalandı

İnönü Üniversitesi, Doğanşehir Meslek Yüksekokulu binasının yapımı için Üniversite ile Senkron Reklam ve Matbaacılık San. Tic. Limitet Şirketi arasında protokol imzalandı.

Meslek Yüksekokulu İçin Protokol İmzalandı Malatya İlçe

İnönü Üniversitesi adına İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemil Çelik, Senkron Reklam ve Matbaacılık San. Tic. Limitet Şirketi adına ise Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük protokolü imzaladı. Protokole göre, Doğanşehir Meslek Yüksekokulu’nun yüzde 51’lik kısmını söz konusu şirket üstlenecek, geriye kalan kısmı ise İnönü Üniversitesi tarafından tamamlanacak.

Meslek yüksekokulunun Doğanşehir’in Karşıyaka Mahallesi’ndeki toplam alanı 28 bin 282 m2 olan iki arsa üzerinde yapılacağı ve binanın yüzde 51’lik kısmının 2015 sonuna kadar tamamlanıp üniversiteye devredileceği belirtildi. Yapılan protokolde, ayrıca Doğanşehir Meslek Yüksekokulu’na binanın yüzde 51’lik kısmının yapımını üstlenen şirketin belirleyeceği bir ismin verileceği kaydedildi.

Protokol imza töreninde Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik, Doğanşehir Kaymakamı Murat Irgatoğlu, Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Mehmet Karagöz, Sürgü MYO Müdürü Prof. Dr. Hacı Bayram Karadağ ve Genel Sekreter Yardımcısı Cevdet Atalan katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 389
Bu Ay : 7535
Toplam : 7535

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom