1980 Mezunları Yeniden Buluştu

İnönü Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü’nün 1980 mezunları Malatya’da buluştu.

1980 Mezunları Yeniden Buluştu Malatya Eğitim

Fakülteyi 1980’li yıllarda bitiren mezunlar ’80’ler Kimya Buluşuyor’ etkinliğinin üçüncüsünü 5-6 Haziran tarihleri arası Malatya’da düzenledi.

Bölüm mezunlarından Prof. Dr. Turgay Seçkin, Prof. Dr. İsmet Yılmaz, Prof. Dr. Hasan Küçükbay, Prof. Dr. Bülent Alıcı, Prof. Dr. Sema Bilmez Erdemoğlu, Doç. Dr. Zehra Küçükbay, Doç. Dr. Ahmet Gültek, Bedriye Binbaşıoğlu, Şenol Şen ve Şakir Toksoy’un katkıları, Orhan Karadaş’ın organizasyonuyla bir araya gelen yaklaşık 100 mezun ve aileleri, ilk gün İnönü Üniversitesi’nde buluştu. Kalegöl tesislerinde ‘Nostalji Mezuniyet Balosu’ düzenleyen konuklar, ikinci gün Sultansuyu Harası, Levent Seyir Terası ve Sultansuyu Baraj Gölü’nü gezdiler.

Orhan Karadaş, desteklerinden dolayı Kültür-Turizm Şube Müdürü Ali Cengiz ile Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Rıfat Güneş’e teşekkür ederek, “Mezunlarımızı Malatya’da ağırlamaktan dolayı çok mutluyuz. Etkinliğimizin amacına ulaştığını düşünüyoruz. Malatya’mızın tanıtımına yönelik bu etkinliğin geleneksel hale gelerek geniş katılımlı olarak devam etmesini temenni ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

 
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 810
Bu Ay : 1328
Toplam : 1328

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom