2015 Model Arazöz Hizmete Sunuldu

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Darende Belediyesine hibe edilen 2015 model arazöz hizmete sunuldu.

2015 Model Arazöz Hizmete Sunuldu Malatya İlçe

Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, arazözün üzerindeki donanımıyla birçok ihtiyaca cevap verebilecek nitelikte olduğunu söyledi.

Arazözün sulama çalışmaları ve temizlik hizmetlerinde yararlanılmasının yanı sıra üzerindeki itfaiye teşkilatı ile acil durumlarda yangınlara müdahale özelliği taşıdığını kaydeden Eser, aracın ayrıca temiz su tankeri olarak kullanılabilecek 13 tonluk hacme sahip deposunun bulunduğunu belirtti.

Eser yaptığı konuşmada, “Göreve başladığımız günden beri her gün yeni bir hizmetle karşınızdayız. Dün emniyet müdürlüğünün yeni hizmet binasının ihalesi yapıldı, bu gün bu aracımız hizmete giriyor. Hizmetlerimiz projelerimizin birer birer gerçekleşmesi ile devam edecek. İnşallah kısa bir süre içinde köy garajının temelini atacağız. Ayrıca hayvanpazarının, mezbahanenin, otogarın temelini atacağız. Çarşıda yapacağımız kentsel dönüşümün proje ihalesi haftaya yapılacak, ilçemizdeki ulaşımı rahatlatacak köprüler ise yapılmaya başlandı. Temelini atacağımız yeni projelerle Darende’miz inşallah bu yıl şantiye alanına dönecek” dedi.

Belediyenin temizlik hizmetleri ve sulama gibi çalışmalarında yararlanacakları aracın Darende’nin daha güzel olmasına destek olacağını ifade eden Eser, arazözün teknoloji ve donanımları ile araç parklarındaki en önemli makine olduğunu dile getirdi.

Aracın Darende’ye hayırlı olmasını dileyen Eser, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce ve diğer yetkililere teşekkür etti.

Dua edilmesinin ardından kurban kesildi, daha sonra aracın tanıtımı yapılarak su sıkıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 588
Bu Ay : 7734
Toplam : 7734

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom