Dünya Çevre Gününü Kutladılar

5 Haziran Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında Yeşilyurt Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü Büyükşehir Belediyesi önünde stant açtı.

Dünya Çevre Gününü Kutladılar Malatya İlçe

Yeşilyurt Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü çevreye ve çevrenin korunmasına verilen önemi belirtmek için Malatya Büyükşehir Belediye Binası önünde açmış olduğu stantla vatandaşlara bilgilendirici broşürler ve temizlik poşeti dağıttı.

POLAT "ÇEVRE BİZE GEÇMİŞ KUŞAKLARDAN BİR MİRAS DEĞİL, GELECEK KUŞAKLARA BIRAKACAĞIMIZ BİR EMANETTİR"

5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla değerlendirmede bulunan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Polat, "Çevre tüm canlılar için yaşamsal bir öneme sahiptir. Bu nedenle insanlığın ortak meselesi olan çevreyi koruma görevi sadece kurumlarımıza bırakılmamalıdır. Çevreyi korumak aynı zamanda tüm bireylerin görevidir. Çevre bize geçmiş kuşaklardan kalan bir miras değil, gelecek kuşaklara bir emanet olduğu gerçeğini unutmamamız gerekiyor. Dünya Çevre Günü Yeşilyurt'umuz için hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören Yeşilyurt Belediye standında geri dönüşüm evlerinden toplanan çeşitli oyuncak ve kitaplar sergilenirken, standı ziyarete gelen vatandaşlara  kalem, temizlik poşeti ve çevre bilinciyle alakalı dergi dağıtımı gerçekleştirildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 211
Bu Ay : 946
Toplam : 946

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom