Yeni Spor Salonu Hizmete Girdi

Gençlik Hizmetleri ve spor İl Müdürlüğü tarafından Malatya’nın her mahallesine spor salonu kazandırma projesi kapsamında Çavuşoğlu Mahallesi’ne yapılan spor salonu hizmete girdi.

Yeni Spor Salonu Hizmete Girdi Malatya Haber

Tamamlanma aşamasında Malatya Büyükşehir Belediyesi Kulübü’nün kullanımına sunulan tesis Malatya’nın en donanımlı spor salonu olma özelliğini taşıyor.

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü’nün eksiksiz bir şekilde, yapılan protokol karşılığında Malatya Büyükşehir Belediyesi’ne teslim ettiği Çavuşoğlu’ndaki spor salonu Malatya Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nün, 20 spor branşının kullanabileceği yeterlilikte olduğu ifade edildi.

Malatya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan Büyükşehir Spor Kulübü’nün çalışmalarına tahsis edilmek üzere verilen spor salonunda sporcular günün her saati antrenman yapabiliyor.

Konuyla ilgili konuşan Malatya Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Orhan Barman, salonun hizmete girmesiyle kulüp olarak oldukça rahatladıklarını söyledi.

Yarım kalan işlerin tamamlama çalışmalarından dolayı küçük bir gecikmenin yaşandığını kaydeden Barman, “Çavuşoğlu’ndaki spor salonu hizmete vermeye başladı. Teslim aldıktan sonra birkaç eksiği vardı, o eksikleri tamamladık. Özellikle başından beri bizden desteğini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Çakır’a sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 726
Bu Ay : 2929
Toplam : 2929

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom