Emniyet Müdürlü Hizmet Binası İhale Edildi

Darende ilçesinde bir süre önce yer tespiti yapılan ve ihale edilmesi beklenen İlçe Emniyet Müdürlüğü hizmet binasının yapım ihalesi yapıldı.

Emniyet Müdürlü Hizmet Binası İhale Edildi Malatya İlçe

Konu hakkında bilgiler veren Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, “Darende’mize geldiğimiz, belediye başkanlığına başladığımız günden beri hizmetlerimize her gün bir yenisini ekliyoruz. Bugün saat 14.30 itibarıyla İlçe Emniyet Müdürlüğü hizmet binasının ihalesi yapıldı.

Emniyet hizmet binamız 2 dönüm arazi üzerine yerleşecek ve proje resminde de görüldüğü gibi ilçemize yakışacak bir hizmet binası olacak. Ben İlçe Emniyet Müdürümüze de çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. Onun anısına da bu proje resmini sembolik olarak kendilerine takdim ediyorum. Bildiğiniz gibi eski ihaleler yıllarca sürüyordu ama artık binalarımızın ihaleleri en kısa sürede tamamlanıyor. Başbakanlık TOKİ idaresi tarafından bu binamız 500 günde tamamlanmak üzere ihale edildi. İnşallah 500 gün sonra binamızın açılışını yapıyor olacağız” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 710
Bu Ay : 1228
Toplam : 1228

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom