MÜSİAD'dan Murat Seki'ye Ziyaret

MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ve Genç MÜSİAD Başkanı Barış Yılmaz ile birlikte KOSGEB Müdürü Murat Seki’yi ziyaret etti.

MÜSİAD'dan Murat Seki'ye Ziyaret Malatya Haber

KOSGEB’in hem Malatya için hem de üyeleri açısından çok önemli kurum olduğunu ifade eden Balin, “Çünkü çok ciddi destekler veriliyor gerek hibe destekleri olsun gerek ARGE projeleri olsun. Bu bakımdan hem Murat Bey’i ziyaret ederek hem de son dönemlerde beraberce ortak projeler yapabilir miyiz? üyelerimize nasıl bire diyalog içerisinde oluruz bunu istişare için buraya geldik” dedi.

KOSGEB müdürü Seki’nin oldukça iyi bir performans sergilediğini belirten Balin, “Kendisi gerçekten çok başarılı bir bürokrat. Bu başarılın sürekli devam etmesini Cenabı Allah’tan niyaz ediyoruz” dedi.

KOSGEB Müdürü Murat Seki de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “MÜSİAD ile gerçekten önemli projelere imza attık. Girişimcilik eğitimler ve tematik projeler kapsamında MÜSİAD üyelerinin maksimum şekilde yaralanmasını destekleyen Sayın Mehmet Balin Bey’e teşekkürlerimi sunuyorum. MÜSİAD bir sivil toplum kuruluşu örgütü olarak bu sorumlulukların bilincinde ve bu kapsamda kurum ve kuruluşlarla çok ciddi bir ilişki içerisinde”diye konuştu.

KOSGEB olarak, MÜSİAD ile birlikte hedef kitlenin ekonomik çıkarları ve Malatya ekonomisinin çıkarları noktasında gayretle çalıştıklarını söyleyen Seki, “Bu tür birliktelikler bir sinerji oluşturuyor. Bu sinerjide gelecek ekonomik ve sosyal manada baktığımızda gelecek açısında ciddi umutlar vaat ediyor” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 355
Bu Ay : 873
Toplam : 873

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom