4 Haziran Türkiye Gündemi

4 Haziran Türkiye gündemi.

4 Haziran Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın programı
- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, saat 12.00’de Sivas Valiliği'ni, saat 12.45’te Belediye Başkanlığı'nı ve saat 13.30’da 5. Piyade Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanlığı'nı ziyaret edecek. Erdoğan, saat 14.00’da Cumhuriyet Meydanı'nda Sivaslılar ile buluşacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Manisa Cumhuriyet Meydanı'nda halkla bir araya gelecek, saat 18.15’te Manisa Valiliği'ni ve saat 19.00’da 1. Piyade Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanlığı'nı ziyaret edecek.

Başbakan Davutoğlu'nun programı
- AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, saat 12.00’de Haliç Kongre Merkezi'nde gençlerle buluşacak. Davutoğlu, saat 16.00’da Edirne ve saat 18.00’de Kırklareli mitinglerine katılacak.

Başbakan yardımcıları ve bakanların programları
- Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, saat 10.00’da Karekodlu Çek Lansmanı’na, saat 19.30’da MÜSİAD Ankara 25. Gala Yemeği’ne katılacak.
- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, saat 10.00’da Hak-İş Konfederasyonu Toplu Sözleşme Töreni’ne katılacak.
- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, saat 11.00’de TCDD ve Bağlı Ortaklıkları, Türk Ağır Sanayi ve Hizmet Sektörü Kamu İş Verenleri Sendikası ile Demiryol-İş Sendikası arasında yapılacak “26. Dönem Toplu İş Sözleşmesi İmza Töreni” ne katılacak.
- Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, saat 14.00’te İstanbul Taksiciler Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'ni, saat 15.00’te Şişli AK nokta standını ziyaret edecek, saat 16.00’da Şişli Sevgi Yürüyüşüne katılacak, saat 20.30’da AK Parti Seçim Sandık Başkanları ile bir görüşecek.
- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Sakarya Tuzla Mahallesi'nde ev toplantısına katılacak, Atatürk Spor Salonu'nda voleybol maçı izleyecek. Ev ziyaretlerinde bulunacak İslam, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları yıl sonu sergisinin açılışına ve Karasu'da düzenlenen mitinge katılacak. (13.00-21.00)
- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Kocaeli’de saat 09.30’da muhtarlar ve azalar ile kahvaltıda bir araya gelecek, saat 19.30’da Yukarı Hereke ve saat 21.00’de Topçular Şeref Meydanı'ndaki mitinglerde konuşacak.
- Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli’de Bayramyeri Meydanı esnafıyla kahvaltıda bir araya gelecek ve AK Parti İl Başkanlığında basın toplantısı düzenleyecek, esnaf ziyaretleri yapacak, Sevindik'te mitinge iştirak edecek. (09.00-21.30)
- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Kayseri’de saat 11.30’da AK Parti Kocasinan Teşkilatının düzenlediği "Sevgi Yürüyüşü"nde yer alacak, saat 20.00’de İl Başkanlığının mahalle toplantısında katılacak.
- Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun Bafra'da saat 11.00’de esnafı ziyaret edecek ve saat 14.00’de mitingde konuşacak.
- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İzmir’de saat 10.00’da basın toplantısı düzenleyecek, saat 15.00’de Gıda Çarşısı ile Şehit Aileleri ve Gaziler Derneğini ziyaret edecek.
- Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Bursa’nın Osmangazi ilçesinde, saat 08.30’da sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya gelecek.

Siyasi partilerin faaliyetleri
- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, saat 13.30’da Ankara Gölbaşı ve Polatlı’da seçim çalışması yapacak. Kılıçdaroğlu saat 18.00’de Hatay’da mitinge katılacak.
- MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisince saat 14.00’te Osmaniye ve saat 18.00’de Adana'da düzenlenen mitinglerde konuşacak.
- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Trabzon’da Araklı, Beşikdüzü ve Of mitingleri ile Düzköy Çayırbağı kahve toplantısına katılacak. (10.00-20.00)

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret
- Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Gençlik Kolları, saat 12.30’da “Uyanış” konulu etkinlik düzenleyecek.
- Türk Dil Kurumu, Pakistan Büyük Elçiliği ve Ankara Üniversitesi Urdu Dili ve Edebiyatı tarafından, saat 10.30’da “Urduca-Türkçe, Türkçe-Urduca Sözlük” tanıtımı yapılacak.
- Ankara Sanayi Odası, Ankara Ticaret Odası, Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı, Ankara Sivil Toplum Kuruluşları Platformu ve Medikal Turizm Derneği tarafından, saat 14.00’te “Ankara Sağlık Turizminin de Başkenti Olmaya Aday” konulu çalıştay düzenlenecek.
- Merkez Bankası, saat 14.30’da reel efektif döviz kuru endeksini ve haftalık para-banka ve menkul kıymetler istatistiklerini açıklayacak.
- CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, saat 11.00’de il başkanlığında seçime ilişkin sandık güvenliği eylem programını açıklayacak.
- AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı tarafından saat 13.00’te 24 Kasım 1995’te Kompozisyon yarışmasında 1. olmasına rağmen başörtü taktığı için ödülünü almasına izin verilmeyen Tevhide Kütük Güneri’ne iade-i itibar için bir program düzenleyecek.

SPOR GÜNDEMİ
---------------------------
- A Milli Takımımız Bulgaristan ili oynayacağı özel maçın hazırlıklarına saat 19.00’da TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde basına açık antrenmanla başlayacak.
- Galatasaray başkanlığına seçilen Dursun Özbek mazbatasını alacak. Mazbata sonrası ilk yönetim kurulu toplantısını yaparak görev dağılımı yapılacak.
- Türkiye Futbol Federasyonu ile Kulüpler Birliği Vakfı bir araya gelecek. TFF'nin Beykoz-Riva'da yer alan idari merkezinde yapılacak toplantı saat 11.00'de başlayacak. Toplantı sonrası bir basın açıklaması yapılacak.
- 11-28 Haziran tarihleri arasında Macaristan ve Romanya’nın ev sahipliğinde düzenlenecek FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası hazırlıklarına İstanbul'da devam eden A Milli Kadın Takımı basın mensupları ile bir araya gelecek. (Abdi İpekçi Arena 15.15-16.15)
- TBL Spor Toto play-off yarı final 3. maçında maçı saat 19.30’da Pınar Karşıyaka ile Fenerbahçe Ülker takımları karşı karşıya gelecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 295
Bu Ay : 2839
Toplam : 2839

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom