Yeşiltepe, Spor Köyüne Dönüyor

Malatya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Seyfullah Özdemir, amatör kulüplerin kullanımındaki tesislerde bazı eksiklerin olduğunu bunları da kurumlar arası diyaloglarla çözdüklerini belirtti.

Yeşiltepe, Spor Köyüne Dönüyor Malatya İlçe

Özdemir, amatör kulüplerin kullanımındaki tesislerin son durumunu değerlendirdi. Tesislerin düzenlenmesi konusunda bazı küçük sıkıntılar yaşadıklarını ifade eden Özdemir, “Ben her şeyden evvel Malatya amatörü adına basına çok teşekkür ediyorum. Gerçekten basının bu tesislerin yapılmasında emeği çok büyük. Gençlik Spor İl Müdürümüz, Büyükşehir Belediye Başkanımız, Yeşilyurt Belediye Başkanımız ve diğer emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Ufak tefek birkaç sorunumuz kaldı. Çevre düzenlemesi ve asfaltlama çalışması konusunda sıkıntı yaşıyoruz.

Geçen günlerde Sayın Ertan Mumcu ile bir görüşmem oldu. Sağ olsun bize yardımcı olacaklarını söyledi. 2 Nolu sahamızda hafif bir çökme var. Sezon bittiğinde İl Müdürlüğümüz orayı onaracak. Asfaltlama işi ile belediyemiz ilgileniyor. Güzel bir proje çizilip peyzaj çalışmaları yapılırsa bu bölge tam bir spor köyüne döner. 1 Nolu sahamız yaklaşık 10 yıldır kullanılıyor. Artık yenileme yapılması gerekiyor. Gençlik Spor İl Müdürümüz Sadi Bey sezon sonu burayı yenileyeceğini söyledi. Bu birkaç eksiği giderirsek saha sorunlarımız kalmayacak diye düşünüyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 201
Bu Ay : 3999
Toplam : 3999

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom