Minik Öğrenciler Kızılay Kumbarası Yaptı

Vakıfbank İlköğretim Okulu Anasınıfı öğrencileri yardımlaşma duygusunun pekişmesi için Kızılay kumbarası yaptı. “Arkadaşlarına yardım toplamak için” bu kumbarayı yaptıklarını söyleyen minik öğrenciler, yaptıkları kumbarayı okullarında sergilediler.

Minik Öğrenciler Kızılay Kumbarası Yaptı Malatya Haber

Kızılay Malatya Şube Başkanlığı tarafından Kızılay kumbarasını hazırlayan Muhammed Yasir, Elifnur Karadeniz, Ayşenaz Sert’e hediyeler verildi. Öğrencilere teşekkür eden Kızılay Malatya Şube Başkanı Umut Yalçın, “Minik kalpleriyle öğrencilerin hazırladığı bu kumbara çok değerli bir hediye bizim için. Bu küçük Kızılay’cılarla tanışmak ve onlara da Kızılay’ın hediyelerini sunmak bizleri onurlandırmış ve mutlu etmiştir. Kumbarayı şubemizde büyük bir şerefle sergileyeceğiz. Gerek Öğretmenleri Ayten Samsa’ya gerekse bizleri ağırlayan Okul Müdürü Cengiz Uğur’a ve her daim Kızılay dostu Milli Eğitim Şube Müdürü Sadun Kılınç’a şükranlarımızı sunarız” dedi.

Ardından söz alan Milli Eğitim Şube Müdürü Sadun Kılınç ise, “Kızılay’ın öğrencilerimizde ve bizlerde ayrı bir yeri var. Bu kumbaranın yapılması aslında Kızılay’ın çocukların gönlündeki yerini gösteriyor. Kendisi de bir Kızılay gönüllüsü olan Milli Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı ve Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bizler de Kızılay’ın her projesinde destek olmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom