Kararlılık Mitingi Gerçekleşti

Malatya Bağımsız Milletvekili Adayı Münir Doğan Ölmeztoprak, Battalgazi'deki tarihi Ulu Caminin kubbesi gibi alın alına verip kol kola girip huzur dönemine geçeceğiz” diyen Ömeztoprak, Malatya’nın en önemli geçim kaynaklarından biri olan kayısının ortak dertleri olduğunu söyledi.

Kararlılık Mitingi Gerçekleşti Malatya Siyaset

Malatya Bağımsız Milletvekili Adayı Münir Doğan Ölmeztoprak, düzenlediği mitingde, "Malatya’daki yarışta bende varım" dedi.

Hafta sonu Yüzüncü Yıl kavşağında gerçekleştirilen mitinge çok sayıda Ölmeztoprak destekçisi katıldı. Ellerinde Türk bayrakları ile miting alanına kadar yürüyen vatandaşlar, Ölmeztoprak’a sevgi gösterilerinde bulundu. Miting öncesi halk oyunları ekibinin gösterisi ile coşan vatandaşlar, bağımsız aday Ölmeztoprak’a destek vereceklerini söylediler.
Mitingde coşkulu kabalığa hitap eden Malatya Bağımsız Milletvekili Adayı Münir Doğan Ölmeztoprak, Türkiye’nin ve Malatya'nın en büyük sorunlarının başında işsizlik geldiğini belirterek ülke ekonomisinin de her geçen gün kötüye gittiğini söyledi. Konuşmasında iktidarı eleştiren Ölmeztoprak, 7 Haziran seçimlerinde bu kötü gidişata bir 'dur' demenin zamanı geldiğini belirterek halkın temsilcisi olarak mecliste Malatya’nın sorunlarını yakından takip edeceği sözünü verdi.

Bağımsız aday Münir Doğan Ölmeztoprak, hükümetin iki numaralı ismi Bülent Arınç'ın açıklamalarına da değinerek, ülkenin istikbalinin güvende olmadığını vurguladı. “Battalgazi'deki tarihi Ulu Caminin kubbesi gibi alın alına verip kol kola girip huzur dönemine geçeceğiz” diyen Ömeztoprak, Malatya’nın en önemli geçim kaynaklarından biri olan kayısının ortak dertleri olduğunu söyledi. Hükümetin, kayısı üreticisini yalnız bıraktığını belirten Ölmeztoprak, mitinge katılan binlerce kişiye teşekkür ederek bu sevgiye layık olmaya çalışacağını söyledi. Gövde gösterisine dönüşen mitingde Ölmeztoprak, özellikle çocuklarla ilgilenerek onlarla sohbet etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 94
Bu Ay : 6074
Toplam : 6074

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom