YMS, Mali Kongresini Yaptı

Yeni Malatyaspor mali kongresini yaptı. Kongrede konuşan başkan Adil Gevrek, yönetimi güçlendirerek devam edeceklerini söyledi.

YMS, Mali Kongresini Yaptı Malatya Spor

Belediye Konferans Salonu’nda yapılan mali kongreye Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, yönetim kurulu üyeleri ve kulüp delegeleri katıldı. Yeni Malatyaspor Kulübü Divan Kurulu Başkan Yardımcısı Naci Şavata’nın başkanlığını yaptığı mali kongrede ilk konuşmacı olarak kürsüye çıkan başkan Adil Gevrek, yeni sezonda görevine devam edeceğini söyledi.

Mali kongrenin Malatya’ya hayırlı olması temennisiyle konuşmasına başlayan Gevrek, “Kulübümüzün mali kongresini gerçekleştiriyoruz. Umarız Yeni Malatyasporumuza hayırlı olur bu genel kurul. Biz yeni sezonda da kulübü en iyi noktalara taşımak için görevimizin başında olacağız. Önümüzdeki günlerde bir seçimli kongre yapacağız. O kongreye en güçlü şekilde girebilmek için yönetimimizi güçlendirme çalışmalarımız devam ediyor. Ben şimdiden destek verecek herkese teşekkür ediyorum. Tabi Yeni Malatyaspor’un en büyük destekçisi Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ahmet Çakır’dır.

Ona da huzurlarınızda şükranlarımı sunuyorum. Yeni Malatyaspor yeni sezona en iyi şekilde başlayacaktır. Biz planlamamızı yaptık. Tabi taraftarımız bu sezon da şampiyonluk bekleyebilir. Ama biz adımlarımızı sağlam atacağız. İlk etapta altyapıya önem vereceğiz. İkinci önceliğimiz kulübün ekonomik altyapısını oluşturmak olacak. Üçüncü ve sonuncu önceliğimiz ise şampiyonluk olacak. Bu hedef doğrultusunda ilerleyeceğiz. Tabii ki Yeni Malatyaspor’un her zaman hedefi olmalı. Biz hedefsiz değiliz. Tabi PTT 1. Lig öyle kolay bir lig değil. Büyük zorlukları olan bir lig. Bunun için de gerekli önlemlerimizi alacağız” diye konuştu.

KULÜBÜN BORCU 3 MİLYON 500 BİN TL

Gevrek’in konuşmasının ardından kulübün mali tablosu okundu. 2015-2016 yılı tahmini bütçesi 15 milyon 500 bin TL olarak açıklanırken, kulübün bu dönemki borcunun ise 3 milyon 500 bin TL olduğu ifade edildi.
Adil Gevrek yönetimine ait toplam borçlar şu şekilde:

1 milyon 300 bin TL futbolcu maç başı ödemesi
1 milyon TL vergi + SSK
1 milyon TL diğer borçlar
Sarı-kırmızılı kulübün piyasadaki alacaklarının toplam miktarının ise 1 milyon 500 bin TL olduğu da kaydedildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 998
Bu Ay : 16046
Toplam : 16046

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom