Çakır, Darende'de İncelemelerde Bulundu

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Darende ilçesinde büyükşehir belediyesince yapılan çalışmaları incelemek üzere bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Çakır, Darende'de İncelemelerde Bulundu Malatya İlçe

Çakır'a AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, Darende AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Şimşek, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertan Mumcu, Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Alican Bozkurt, Belediye Meclis Üyeleri, birim yetkilileri de eşlik ettiler.

Büyükşehir Belediyesince yapılan sıcak asfalt, yol genişletme, istinat duvarı yapımı gibi çalışmaları beraberindekiler ile birlikte inceleyen Başkan Çakır; Günpınar, Karaoğuz, Yenice, Şuğul ve Aşağıulupınar Mahallelerinde de vatandaşlarla biraraya gelerek hem çalışmalar hakkında bilgi verdi hem de sorunları dinledi.

Büyükşehir Belediyesi olarak artık her noktaya hizmet götürdüklerini belirten Çakır, “Bugün sahada birçok yerde beldelerde ilçelerde çalışmalarımız var. Fakat bu hizmetlerin birden bitmesi mümkün değil, etap etap ilerliyoruz. Bu işlerin projelendirilmesi planlanması var, yüzlerce bölgenin sorununun çözülmesi var. Neticede iyi bir ekibimiz var, birimlerimizi oluşturduk. Bu sene ciddi hizmetleri bütün bölgeye yayacağız, her sene daha fazla hizmeti vatandaşımıza sunacağız.

Daha önce gelmiş hizmetler var tabii fakat bunlar zamanla bozuluyor, şebekeye bakıyorsunuz artık ömrünü tamamlamış, deposu yıpranmış, yollar bozulmuş bu hizmetlerin sürekli yapılması gerekiyor. İnsan var olduğu sürece yaşam olduğu sürece sorunlar ihtiyaçlar olacaktır, önemli olan bu sorunları hızlı çözebilmek, vatandaşın derdine derman olabilmek ve her an yanlarında olabilmektir.

Bunun için de iyi bir yapılanma sağlıklı bir yönetim gerekiyor, kaynakların iyi yönetilmesi gerekiyor, Şükürler olsun büyükşehir olduktan sonra yapılan işlere baktığımızda gerçekten, geçmişlerle kıyaslanmayacak kadar kaliteli ve güzel işleri ortaya koyuyoruz. Şehrimizde hizmetleri sadece altyapıyla, suyu, yolu, kanalizasyonları ile sınırlı bırakmıyoruz; tüm ilçelerimize kültür merkezleri, spor merkezleri, semt konakları yapacağız. Siz vatandaşlarımıza en güzel hizmetler için çok çalışacağımızı, her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyorum” dedi.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 730
Bu Ay : 3214
Toplam : 3214

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom