Ağbaba, Seçim Çalışmasını Sürdürüyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, 7 Haziran'da yapılacak olan genel seçim kapsamında Malatya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası’nı ziyaret etti.

Ağbaba, Seçim Çalışmasını Sürdürüyor Malatya Haber

Ziyarette konuşan oda başkanı Ramazan Bozkurt, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba'nın her zaman yanlarında olduğunu ifade ederek, odanın sorunlarıyla yakından ilgilendiğini kaydetti.
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, meslek odalarını çok önemsediklerini dile getirerek, 4 yıl boyunca meslek odalarının meclisteki sesi olduğunu belirtti. Ağbaba, seçim bildirgesini meslek örgütleriyle görüşüp, istişare ederek hazırladıklarını ifade etti.

Vizyon belgesini toplumun geniş kesimlerinin temsilcileri ile mutabakat içerisinde hazırladıklarını kaydeden Ağbaba, "Seçim bildirgemizin bu kadar tartışılmasının ve kabul görmesinin en önemli sebebi, vizyon belgemizi ilgili insanların hazırlamasından dolayıdır. Odalar, hükümetle zaman zaman farklı düşündükleri noktada, hemen yetkileri ellerinden alınmaya çalışılıyor. Bunu geçtiğimiz dönemde gördük. Odalar, Türkiye'nin çıkarlarını korumak için var olmuşlardır. Biz buna her zaman saygı göstereceğiz. CHP iktidarında odaların güçlenmesi ve daha etkili olabilmesi için yetkilerinin artırılmasını sağlayacağız" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 101
Bu Ay : 6081
Toplam : 6081

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom