Kursiyerlere Sertifikaları Verildi

Battalgazi Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Park Bahçe ve Koruların Bakım Elemanı Yetiştirme Kursu sona erdi.

Kursiyerlere Sertifikaları Verildi Malatya İlçe

Battalgazi Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Park Bahçe ve Koruların Bakım Elemanı Yetiştirme Kursu sona erdi. Kursu tamamlayan kursiyerlere sertifikaları verildi.

İŞKUR İl Müdürlüğü ve Battalgazi Halk Eğitim Merkezi ile birlikte düzenlenen yetiştirme kurslarında 18 kursiyer sertifikalarını aldı. Burada konuşan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “İŞKUR’un toplum yararına, sosyal destekli projeleri olsun, bu tür çalışmalarla hem teşebbüsün desteklenmesi, hem kamu kuruluşların desteklenmesi anlamında, hem de meslek edindirme anlamında önemli bir kurumumuz. Ortak bir çalışmanın ürünü olarak, Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nde görevlendirmek üzere elemanlar yetiştirilmiştir” dedi.

İŞKUR İl Müdürü Vahap Toman ise, “Siz bugün bir iş bulmazsanız dahi elinizdeki sertifikalar ile rahatça iş bulacağınızdan eminim. Bu konuda İŞKUR İl Müdürlüğümüz, her daim kursiyerlerimizin yanında. Eski Malatya'da değişik kurslar açmak için başkanımızla görüşüp karara bağlayacağız” diye konuştu.

Battalgazi Halk Eğitim Merkezi Müdürü Nurettin Gürsoy da, Park ve Bahçeler Müdürü Haluk Şener'e teşekkür ederek, “Bize gelen tüm tekliflere açığız. Sertifika konusunda imkanlarımız var. Gelen insanlar bizden iş garantili meslekler için kurslar istiyorlar. Bunu da Müdürlüğümüz olarak tek başına karşılamamız mümkün değil. Özellikle İŞKUR ile ortaklaşa yapmamız gerekmektedir. Bu kurslarda bizim için bir fırsat oldu. Haluk Şener müdürümüz bu teklifle geldiğinde, bizler de hemen kabul ettik. Sanırım müdürlük olarak elimizden gelen tüm yardımı yaptığımıza inanıyorum” diye konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından kursiyerlere sertifikaları verildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 27
Bugün : 547
Bu Ay : 4247
Toplam : 4247

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom