Dış Ticaret Giriş Eğitimi Alacaklar

Müstakil Sanayici İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesi üyelerine, Fırat Kalkına Ajansı (FKA) tarafından ‘Dış Ticarete Giriş’ eğitimi verilecek.

Dış Ticaret Giriş Eğitimi Alacaklar Malatya Eğitim

FKA Binasında düzenlenen teknik destek sözleşmesi imza protokolüne MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin, Genç MÜSİAD Şube Başkanı Barış Yılmaz ile FKA Genel Sekreteri Mesut Öztop katıldı.

GKA Genel Sekreteri Mesut Öztop, teknik destek sözleşmesi ile MÜSİAD üyelerine dış ticarete giriş eğitimi, ithalat ve ihracat mevzuatı gibi konularda bir dizi eğitim verileceğini belirterek, “MÜSİAD’a programımıza gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Geçmiş dönemde de gerçekten Malatya’da çıtayı yükseltecek eğitim projelerine imza attılar” dedi.

MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin ise, amaçları arasında kendi üyelerinin hem kişisel hem de kurumsal alt yapılarını güçlendirme konusunun olduğunu belirterek, bu eğitim ile üyelerinin ürettiği ürünlerinin ve katma değeri yüksek ürünlerin hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarda daha rekabetli bir şekilde satışlarına yardımcı olacaklarını söyledi.

MÜSİAD olarak geçen yılda FKA ile aynı şekilde bir eğitim programı düzenlediklerini belirten Balin, “Gerçekten çıtası yüksek eğitimcilerimiz ile üyelerden de çok ciddi manada beğeni toplayan bir eğitim oldu. Ben bu eğitiminde Malatya ekonomisine işletmelerimize hayırları getirmesini Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. İnşallah ileriki dönemlerde bu tür projelere imza atacağız” dedi.

Konuşmaların ardından FKA Genel Sekreteri Öztop ile MÜSİAD Şube Başkanı Balin teknik eğitim sözleşmesini imzaladılar. Eğitimlerin önümüzdeki günlerde gerçekleştirileceği belirtildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 723
Bu Ay : 1501
Toplam : 1501

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom