Dila Şevin Doğan Türkiye 1.si Oldu

23-24 Mayıs tarihleri arasında Bursa ilinde yapılan Türkiye Okullar Arası Biatlon Şampiyonası’nda Malatya Gazi Anadolu Lisesi ve Pelit Yüzme Spor Kulübü sporcusu Dila Şevin Doğan Türkiye 1.si oldu.

Dila Şevin Doğan Türkiye 1.si Oldu Malatya Spor

Biatlon Milli Takım Antrenörü Rüstem Pelit, Dila Şevin Doğan’ın aldığı başarıyla Malatya’nın göğsünü kabarttığını söyledi.

Pelit yaptığı açıklamada, Gençlik Spor Bakanlığı ve Spor Genel Müdürlüğü’nün düzenlediği okul sporları Biatlon şampiyonasında Dila Şevin Doğan’ın 1. Olduğunu hatırlatarak, “23-24 Mayıs tarihlerinde Bursa ilinde yapılan Türkiye Okullar arası Biatlon Şampiyonası’nda sporcumuz Dila Şevin Doğan Malatya’nın göğsünü kabarttı. Dila Malatya Gazi Anadolu Lisesi ve Pelit Yüzme Spor Kulübü’nü en iyi şekilde temsil ederek Türkiye Birincisi oldu. Şimdi sıra Modern Pentatlon Milli Takımı’nda da Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmeye geldi.

Sporcumuzun başarılı olacağına olan inancım tam. Bu arada Dila Şevin Doğan’ın ailesini de bu branştaki kararlılıkları ve çocuklarına verdikleri destekten dolayı tebrik ediyorum. Dila Şevin Doğan‘ın en büyük destekçisi antrenörleri ve ailesidir. Aldığımız bu birinciliği Malatya Valimiz Sayın Süleyman Kamçı, Malatya Gençlik hizmetleri Müdürümüz Sadi Fındıklı ve Spor Şube Müdürümüz Ömer Dağdelen'e armağan ediyoruz” dedi.

 
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 584
Bu Ay : 4950
Toplam : 4950

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom