Lise Öğrencileri Bir Kütüphane Kurdu

Atatürk Kız Anadolu Lisesi öğrencileri, Battalgazi Hanımın Çiftliği Fatih Ortaokulu’na kütüphane kurdu.

Lise Öğrencileri Bir Kütüphane Kurdu Malatya Eğitim

Atatürk Kız Anadolu Lisesi öğrencilerinin düzenlediği "Kitap Toplama Kampanyası" kapsamında toplanan bin 600 kitap, Hanımın Çiftliği Fatih Ortaokulu’na götürülerek okulun kütüphanesine teslim edildi.

Battalgazi Hanımın Çiftliği Fatih Ortaokulu Kütüphanesi açılış töreninde konuşan Battalgazi Kaymakamı Vedat Yılmaz, öğrencilerin gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projesinden dolayı büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti.
İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı ise, kitap okumanın önemine değinerek, Atatürk Kız Anadolu Lisesi öğrencilerinin başlattıkları bu projeyi sonuçlandırabilmelerinin büyük başarı olduğunu belirterek, öğrencileri tebrik etti.

Tatlı, “Okullarımızda eğitime verdiğimiz önem kadar sosyal faaliyetlere de büyük önem veriyoruz. Sosyal sorumluluk yönünde projeler geliştirmeleri ve gerçekleştirmeleri konusunda öğrencilerimizi teşvik ediliyor. Her geçen gün yeni bir çalışma ile öğrencilerimiz fırsat verildiğinde ve onlara güvendiğimizde toplum yararına ne kadar büyük işler yapabileceklerini bugün burada gösterdiler” dedi.

Daha sonra Battalgazi Kaymakamı Vedat Yılmaz ve İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı Battalgazi Hanımın Çiftliği İlkokulu’nu gezerek, idareci ve öğretmenlerin motivasyonlarını yükseltmek, performans ve başarıyı arttırmak, okuldaki eksiklikleri yerinde görüp değerlendirmek maksadıyla incelemelerde bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 383
Bu Ay : 901
Toplam : 901

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom