Malatya'nın Marka Mekanları Olacak

Dede Korkut, Kernek Restaurant, Kernek Teras Cafe, Orduzu Tabiat Parkı, Hürriyet Parkı sosyal mekânlar olarak düzenlediğimiz restaurant ve kafelerimiz olacak.

Malatya'nın Marka Mekanları Olacak Malatya Ekonomi

Esenlik sosyal alanda markalaşıyor. Artık huzurun ve mutluluğun adresi Esenlik sosyal tesisler olacak.

‘Sosyal tesis alanlarını belediyemizin sosyal politikasına hizmet eder hale getireceğiz’

Esenlik’in sosyal tesisler olarak halkımıza artık modern düzeyde hizmet vereceğini söyleyen Genel Müdür Hulusi Boyraz; ‘Belediyemizin sosyal tesisleri insanlarımızın nefes alabileceği mekanlar haline dönüştürmek için önemli çalışmalarımız oldu. Büyükşehir Belediye Başkanımızın talimatları doğrultusunda vatandaşlarımızın ailesiyle doyasıya eğlendiği alanlar oluşturmak için yoğun çabalarımız oldu ve Cafe Esenlik’ler Malatya’nın sosyal mekânları haline dönüştü.

Dede Korkut, Kernek Restaurant, Kernek Teras Cafe, Orduzu Tabiat Parkı, Hürriyet Parkı sosyal mekânlar olarak düzenlediğimiz restaurant ve kafelerimiz olacak. 2 katı restaurant 2 katı cafe olan 4 katlı Kernek Restaurant mayıs sonunda halkımızın hizmetinde olacak. Bu işletmeleri büyükşehir sosyal tesisler konseptinde işletmiş olacağız. Fiyatlarımız piyasadan uygun olacak ve işletmelerimizin tamamında fiyatlarımız sabit olacak. Esenlik’in geçmişteki birikimi ve kültürü bu mekânları işletmeye uyumlu. Ailenizle ve misafirlerinizle nefes alabileceğiniz marka mekanlar olacak. İstanbul’da bu tür başarılı sosyal mekanlar var. Bizlerde bu başarıyı oluşturmayı hedefliyoruz’ ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 143
Bu Ay : 143
Toplam : 143

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom