Eser'den Başkan Çakır'a Ziyaret

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Darende'de yapılan sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Eser'den Başkan Çakır'a Ziyaret Malatya İlçe

Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, katkı ve ilgilerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür etti. Çalışmalar sırasında çevredeki vatandaşlarla da görüşen Başkan, çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Başkan Süleyman Eser, “Büyükşehir Belediyesi, Darende’de güzel hizmet yapıyor. Senelerin yolları ihmal edilmiş ve hizmet edilmemiş ama bugün yollarımıza sıcak asfalt döküyoruz. Sekiz yerde şantiye ve çalışma var. Bunları anlamamak, bunları görmemek mümkün değil. Darende olarak Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz. Bu çalışmaları görmemek ve küçümsemek mümkün mü? Vatandaş istiyor ki hemen bazı şeyler yapılsın ama güzel işler zaman istiyor. Senelerin birikmiş sorunları ve yolları yapılıyor. Bunları bilmek ve unutmamak lazım. Bu hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Çakır’a ve belediyemize teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 13
Bu Ay : 5207
Toplam : 5207

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom