Öğrencilerden Çanakkale Gezisi

Çanakkale Zaferi’nin 100. yıl etkinlikleri kapsamında Orduzu Elmasuyu Ortaokulu öğrenci ve öğretmenleri Çanakkale’ye 4 günlük bir gezi düzenledi.

Öğrencilerden Çanakkale Gezisi Malatya Haber

Çanakkale’de Nusret Mayın Gemisi ve Kale-i Sultaniye’ yi gezdikten sonra Eceabat ilçesine feribotla geçerek 57. Alay Şehitliği, Arıburnu, Conkbayırı, Hamidiye Tabyaları, Seyid Onbaşı ve Çanakkale Şehitliğini ziyaret ettiler. Simülasyon merkezini de gezen öğrenciler savaş sahnelerini 3 boyutlu olarak izledikten sonra, savaşta kullanılan malzemelerin sergilendiği müzeyi gezdiler.

Çanakkale gezisinin üçüncü gününde Eceabat Kaymakamı Nurettin Dayan, Eceabat Öğretmenevi’nde öğrencileri ziyaret ederek akşam yemeğini öğrencilerle birlikte yedi. Kaymakam Dayan, bir süre öğrencilerle sohbet ettikten sonra öğretmen ve öğrencilere Çanakkale 100. yıl hatırasından oluşan bir set hediye etti.

Orduzu Elmasuyu Ortaokulu Müdürü Burhan Kaynarca ise “Öğretmen arkadaşlarıma, özellikle Çanakkale Gezisi organizasyonuna desteklerini esirgemeyen Malatyalı iş adamlarından Mehmet Gökhan’a, Ali Kılıç’a, Adnan İnanıcı’ya, Mehmet Balin’e, Alper Gürsoy’a, Mehmet Doğan’a ve Eceabat Kaymakamı Sayın Nurettin Dayan’a çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 266
Bu Ay : 2810
Toplam : 2810

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom