Davutoğlu'nun Malatyalılara Müjdesi Var

Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun yarın Malatya’da yapacağı miting öncesi basın açıklaması yapan AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, Başbakan Davutoğlu’nun Malatyalılara müjdeleri olacağını ifade ederek, tüm Malatyalıları yarınki mitinge davet etti.

Davutoğlu'nun Malatyalılara Müjdesi Var Malatya Haber

Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, yarın Malatyalılarla buluşuyor. Mitingin coşkulu geçeceğini ifade eden AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, Malatya’nın seçim yarışında önemli bir il olduğuna vurgu yaptı. Malatya’nın AK Parti’nin omurga illerinden biri olduğunu belirten Kahtalı, “İnşallah Malatyalı vatandaşlarımızın da desteğiyle AK Parti yine 1. parti olarak çıkacak. Bugüne kadar almış olduğumuz oyun da üzerine çıkıp 6’da 6 hedefimize ulaşmak için tüm gayretleri ortaya koyacağız” dedi.

Muhalefet partilerinin söylemlerini de eleştiren Kahtalı, “CHP hedef olarak koyduğu rakam yüzde 35 ama ‘Ben yüzde 26’nın altına düşersem istifa edeceğim’ diyor. Böyle bir acayip hedefleri var. MHP’ye baktığımızda ‘Bizim hedefimiz yüzde 14-15’lerden yüzde 17-18’lere çıkma var’ diyorlar. HDP’ye baktığımız zaman ‘Bizim barajı geçmek diye hedefimiz var’ diyor. Bunların her birinin tek başına iktidar olma diye hedefleri yok. Böyle bir desteğin de kendilerine verilmeyeceğini çok iyi biliyorlar. Ama tabi farklı söylemlerle insanları farklı kanallara yönlendirmek ekonomik anlamda insanların daha refah içinde yaşayacaklarını kendilerine vaat ederek, olmayacak şeyleri söyleyerek tabi, bunun adına palavra denilecek sözlerle, insanlarımızı aldatmaya çalışıyorlar. Bizim onlarla ilgili geçmişte olan gördüklerimiz, yaşadıklarımız var” sözlerini kaydetti.

Başkan Hakan Kahtalı, “Başbakanımız için büyük bir miting yapacağız. Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun Malatyalılara güzel müjdeleri var. Bütün Malatyalıları yarın miting alanına bekliyorum. Mitingimiz saat 17.00’da Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin yanındaki miting alanında olacak. Malatya’yla ilgili çalışmalarımızı var. Başbakanımızın yardımcılarına, danışmanlarına ilettiğimiz Malatya’nın sorunlarıyla ilgili detayları kendilerine bildirdik. Kendileri de Allah nasip ederse inşallah yarın Malatya’mıza güzel müjdeler verecek. Bütün Malatyalıları bu anı hep birlikte yaşamasını umut ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 775
Bu Ay : 5141
Toplam : 5141

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom