Büyükşehirden Aile Eğitim Programı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Aile Danışma ve Destek Merkezi tarafından yoğun bir şekilde sürdürülen aile eğitim programları kapsamında 50 kişiye daha belge verildi.

Büyükşehirden Aile Eğitim Programı Malatya Yaşam-Sağlık

Büyükşehir Belediyesi Samanlı Çok Amaçlı Sosyal Tesisi’nde gerçekleştirilen aile eğitim programları sonunda, düzenlenen bir törenle katılımcılara belgeleri verildi. Belgelerin verilmesi törenine katılan Büyükşehir Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı İhsan Gençay, aile eğitim programlarının önemine değinerek, “Basit sebeplerle boşanmalar yaşanıyor. Dolayısıyla evlilikte sabır ve tahammül büyük önem taşıyor.

Malatya’da insanımıza katkı sağlayan çalışmalar yapan derneklerimize bu tesisleri tahsis ederek, sosyal faaliyetlerini gerçekleştirmelerini, mahalleye, insanlara faydalı olmalarını istedik. Samanlı Çok Amaçlı Sosyal Tesisimizde başarılı çalışmalar yapan herkese teşekkür ediyoruz. Bu çalışmaların artarak devam etmesini temenni ediyoruz” diye konuştu.

Kursa katılanlar ise verilen imkanlardan çok memnun kaldıklarını belirterek, kendilerine imkan sağlayan Malatya Büyükşehir Belediyesine teşekkür ettiklerini kaydetti.

Daha sonra belge almaya hak kazanan 50 kişiden temsili olarak bir bölümüne, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır imzalı katılım belgeleri verildi. Aile eğitim programında Aile İçi İletişim, Evliliği Sarsan Yanlışlar, Gelin-Kayınvalide-Kayınpeder, Çocuklarla İletişim ve Çocuklarda Görülen Davranış Bozuklukları konularında eğitim verildiği ifade edildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 57
Bu Ay : 7694
Toplam : 7694

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom