Erdal Kınacı MAFSAD'ın Konuğu Olacak

Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (MAFSAD), Uluslararası Malatya Fotokamp kapsamında Fotoğraf Sanatçısı Malatyalı Erdal Kınacı’yı ağırlayacak.

Erdal Kınacı MAFSAD'ın Konuğu Olacak Malatya Kültür-Sanat

11-14 Haziran 2015 tarihlerinde Fırat Kalkınma Ajansı’nın desteğiyle gerçekleşecek olan “Uluslararası Malatya Fotokamp Projesi” Akçadağ ilçesine bağlı Levent Vadisi’nde yapılacak. Çok önemli isimlerin katılacağı fotokamp çerçevesinde Malatyalı Fotoğraf Sanatçısı Erdal Kınacı "Fotoğraf Sunumunda Yeni Yaklaşımlar" adlı sunum-söyleşisiyle fotokampa renk katacak

“KAMPA KATILIM ÜCRETSİZ”

Fotokampa katılımın ücretsiz olduğunu ifade eden MAFSAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Proje Koordinatörü Yılmaz Konuk, meraklıların iki şekilde fotokamptan yararlanabileceğini, birinci seçenek olarak, katılımcının kendi çadırını beraberinde getirip kampta konaklayabileceğini, bu şekilde kampta konaklayanların sabah, öğlen ve akşam yemeklerinin ücretsiz olarak karşılanacağını söyledi. Diğer seçenekte ise katılımcının kamp alanında konaklama yapmadan, günübirlik olarak yapılan etkinliklere katılmasının söz konusu olacağını ifade etti.

ERDAL KINACI KİMDİR?

1966 yılında Malatya’da dünyaya gelen Kınacı, ortaöğretim sırasında başladığı resim çalışmalarına, üniversite yıllarında fotoğraf ile devam etti. Okuduğu Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nin Fotoğraf Derneği’ni arkadaşları ile birlikte kurdu. 80’li yıllarda İFSAK üyesi olarak çalışmalarına devam ederken, dört kişisel sergisi oldu. Profesyonel mesleği olan tıp doktorluğu nedeniyle Anadolu’nun çeşitli yerlerinde çalıştı. Halen Mersin’in Anamur ilçesinde görev yapmakta ve Alanya Fotoğraf Derneği üyesi olarak fotoğraf çalışmalarına devam etmektedir.

Günümüze kadar 13 adet kişisel sergisi olan Kınacı, birçok karma sergiye de iştirak etmiştir. Anadolu fotoğraf dernek ve topluluklarında eğitmenlik yapmış, fotoğraf yarışmalarında jüri olarak görev almıştır. Fotoğraf kariyerinde, sayısız uluslararası ve ulusal ödülü vardır. National Geografic dergisinin düzenlediği uluslararası yarışmada ülkemizi insan ve doğa kategorilerinde temsil etmiş, insan kategorisinde dünya birinciliğini almıştır.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 242
Bu Ay : 2786
Toplam : 2786

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom