Maça Hakemler Geç Kalırsa

Türkiye Futbol Federasyonu’nun da iştirakçilerinden olduğu Halı Saha Ligi Süper Bölge Finali Malatya’da oynandı. Futbolcular hakemi sahada 35 dk bekledi.

Maça Hakemler Geç Kalırsa Malatya Spor

Elazığ ve Siirt takımları 1 gün önceden Malatya’ya gelirken Malatya İl Hakem Kurulu’nun atadığı hakem maça 35 dakika gecikmeli geldi. Takımlar hakemi saha ortasında 35 dakika bekledi.

Yaklaşık 1 aydır devam eden ve TFF ile Gençlik Spor Bakanlığı ile bir spor firması tarafından organize edilen Halı Saha Ligi’ne, maça geç kalan hakem damga vurdu.

TAKIMLAR 1 GÜN ÖNCEDEN GELDİ

Süper Bölge Finali için Malatya’ya 1 gün önceden gelen Elazığ ile Siirt takımları arasında oynanan müsabaka saat 13.00’de başlaması gerekirken, hakemin 35 dakikalık gecikmesinden kaynaklı olarak belirlenen saatte başlayamadı. İki takım futbolcularının Isınmaların ardından maçın hakemini göremeyen oyuncular, ısınmaktan yoruldular ve sahaya uzanarak dinlenmeye başladılar.

Yetkililerin durumu il Hakem Kurulu’na iletmesiyle maçın oynanacağı yere hakem istendi. Maçı yönetecek hakem sahaya 1 saat sonra gelebildi.

Maça atanan hakemin mi geç kaldığı yoksa maçın hakeminin mi değiştirildiği konusunda her hangi bir açıklama yapılmazken, katılımcı takımlar yaşanan olaya isyan ettiler.

 
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 266
Bu Ay : 1001
Toplam : 1001

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom