Musluktan Çorba İkramı Yapıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından çevreyolu araç alt geçit üzeri Üniversite Durağı karşısındaki alanda kurulan İkram Çeşmesinde vatandaşlara çorba ikram ediyor.

Musluktan Çorba İkramı Yapıldı Malatya Haber

Günde yaklaşık 800 kişinin faydalandığı bu hizmetten hiç şüphesiz yolları her gün bu güzergâh üzerinden geçen üniversite öğrencileri daha çok faydalanıyor. Malatya Kent Konseyi Gençlik Meclisi, ikram çeşmesinden akıtılan çorbadan içmek ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a teşekkür etmek için çeşme başında bir araya geldiler.

Gençlik Meclisi Başkanı Cemil Coşan özellikle üniversite öğrencilerinin sunulan hizmetten büyük bir memnuniyet duyduklarını söyleyerek, “ Biz her sabah buradan ev yemeği tadında sıcacık çorbamızı içip okul yoluna koyuluyoruz; böylesi güzel bir çalışmadan dolayı Büyükşehir Belediye Başkan’ı Sayın Ahmet Çakır’a çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Çoğunluğu üniversite öğrencilerinden oluşan Gençlik Meclisi üyeleri ise çoğu zaman kahvaltı yapmadan evden çıktıklarını söyleyerek, okula gitmeden sıcak bir çorba içmenin ayrı bir tadı olduğunu vurguladılar. Büyükşehir Belediye Başkan’ı Ahmet Çakır’a teşekkür eden Gençlik Meclisi üyeleri ikram çeşmesinden çorbalarını aldılar.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 36
Bu Ay : 6833
Toplam : 6833

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom