25 Mayıs Türkiye Gündemi

25 Mayıs 2015 Türkiye Gündemi

25 Mayıs Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın programı

- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sultanbeyli Kent meydanında saat 17.00’de, Tapu Devir törenine katılacak.

Başbakan Davutoğlu’nun programı

- Başbakan Ahmet Davutoğlu, saat 10.30’da Gençlik ve Spor Bakanlığı Toplu Açılış törenine katılacak, saat 13.00’te Ankara’dan Çanakkale’ye hareket edecek.

Bakanların faaliyetleri

- Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda saat 09.00’da, “6. Dünya Enerji Düzenleme Forumu” açılış etkinliğine katılım, Sinan Erdem Spor Salonu’nda saat 12.00’de, "Taksicilerle Buluşma" etkinliğine katılım, SETA İstanbul Ofisi’nde saat 16.00’da, “Başkanlık Sistemi Örnekleri ve Türkiye İçin Yol Haritası Sempozyumu”na katılım, Sultanbeyli Kent Ormanı’nda saat 17.00’de, Tapu Devir Teslim törenine katılacak.

- Millî Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Green Park Otel’de saat 10.00’da, “Dershanelerin Dönüşüm Süreci” konulu toplantıya katılacak.

- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda saat 10.00’da, WFER 2015 6. Dünya Enerji Düzenleme Forumu’na katılım, İstanbul Ulaşım AŞ. Esenler’de saat 13.00’te, Milli Rüzgar Enerji Sistemleri (MİLRES) Geliştirilmesi ve Prototip Türbin Üretimi Projesi tanıtımına katılacak.

- Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Ramada Plaza Teksilkent - Esenler’de saat 12.00’de, Esenler Belediyesi Kentsel Dönüşüm Protokol Törenine katılım, İller Bankası İstanbul Bölge Müdürlüğü binasında saat 16.00’da, İller Bankası A.Ş. İstanbul Bölge Müdürlüğü Hizmet binası açılış törenine katılacak.

- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, İstanbul Ulaşım A.Ş Esenler’de saat 13.00’te, MİLRES-Milli Rüzgar Enerjisi Sistemleri Geliştirilmesi Projesi Tanıtım Törenine katılacak.

Siyasi Partilerin faaliyetleri

- HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ Van’ın Çaldıran ilçesinde mitinge katılacak (Saat 11:00), ardından il merkezinde park açılışına katıldıktan sonra STÖ temsilcileriyle bir araya gelecek (saat 17:00).

Basın toplantısı, görüşme, ziyaret, eylem, panel

Katar Devleti Ankara Büyükelçisi Mubarak Al Shafi ve Kültür Bakanlığı Müsteşarı Ahmet Haluk Dursun, saat 18.00’de Katar Çağdaş Güzel Sanat Sergisi’ne katılacak.

- AFAD eğitmenleri tarafından hazırlanan “Evimizin Canları 2” adlı tiyatro oyunu, saat 11.00’de sergilenecek.

- TUİK, saat 10.00’da “Seragazı Emisyon Envanteri, 2013” haber bültenini yayımlayacak.

- Kağthane Belediyesi; Yahya Kemal Mahallesi Mithat Paşa Caddesinde saat 11.00’de, 1.Yahya Kemal Taksi durağını törenle hizmete açacak. Gürsel Mahallesi Eski Beşiktaş Caddesinde saat 14.00’te, 2. Gürsel Mahalle Kompleksi ve Yer Altı Otoparkı Temel Atma töreni ile 3. Seyrantepe Mahallesi Gülizar Sokak Meydanı ve Park düzenlemesinin tanıtımı gerçekleştirilecek.

- Çin Halk Cumhuriyeti Chengdu Belediyesi Yabancı Ülkelerle Dostluk Birliği heyeti Marmara Belediyeler Birliği'ni ziyaret edecek.

- Esenler Belediye Başkanımız M. Tevfik Göksu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce arasında saat 12.00’de Tekstilkent Kaya Ramada’da protokol imzalanacak

- Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, saat 14.00’te Four Seasons Otel’de 365 günün hesabını verecek

- Ümraniye Belediyesi Meslek Edindirme kursları yıl sonu sergisi saat 14.00’te Ümraniye Meydanında açılacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 288
Bu Ay : 3732
Toplam : 3732

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom